حوادث

همه چیز در مورد ماجرای قتل پارمین و خفه کردن دختر توسط پدر

داستان قتل پارمین توسط پدرش

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که در یک تصمیم آنی دختر ۷ ساله خود را خفه کرده بود تسلیم پلیس شد.

 به گزارش خخوزستان خبر به نقل از فارس و کبنا نیوز به نقل ازخلیج فارس؛ سرتیپ دوم خلیل واعظی درخصوص جزییات این حادثه بیان کرد: ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه، فوت یک کودک هفت ساله در بیمارستان شهر جم به پلیس گزارش شد.

وی اضافه کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی فردی به هویت “محمود” با معرفی خود به عنوان پدر دختر فوت شده گفت که “پارمین” را به اندازه تمام دنیا دوست داشتم. ساعت ۸ شب بیرون آمدیم تا برایش “مرغ مینا” بخرم و یک ساعت بعد او را در بغلم خفه کردم تا از این دنیا آزاد و به بهشت برود!

سردارواعظی با ابراز تاسف از این حادثه بیان کرد: متهم که شاغل در یکی از شرکت های زیر مجموعه پتروشیمی عسلویه و ساکن جم می باشد، به منظور تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی می باشد.

تکمیلی : 23 تیر 98 ساعت 22

به گزارش خوزستان خبر به نقل از اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، درحال حاضر قاتل که از کارمندان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه پتروشیمی عسلویه است، تحت بازجویی قرار دارد، تا زوایای پنهان این جنایت تلخ آشکار شود.

ساعت یک بامداد پنجشنبه ۲۰ تیرماه بود که از بیمارستان شهر جم خبر رسید دختر ٧ ساله‌ای به طرز مرموزی جان باخته است. ماموران پلیس بلافاصله این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در بیمارستان به تحقیق در این رابطه پرداختند. تجسس‌ها نشان می‌داد این دختربچه به علت خفگی و قطع‌شدن انسداد تنفسی‌اش جان باخته است.

درحالی‌که بررسی‌ها درخصوص این جنایت تلخ ادامه داشت، ساعتی بعد مردی میانسال به پلیس جم مراجعه کرد و از یک جنایت هولناک خانوادگی خبر داد. این مرد با تسلیم‌شدن در مقابل پلیس گفت که دختر ٧ ساله‌اش را به قتل رسانده است. بلافاصله مرد میانسال تحت بازجویی قرار گرفت.

او با اعتراف به قتل دخترش انگیزه‌ای عجیب را مطرح کرد و دراین‌باره گفت: «دخترم به نام پارمین همه زندگی من بود. او را بشدت دوست داشتم و همیشه دلم می‌خواست بهترین زندگی را داشته باشد.

از نظر من او یک فرشته بود و باید در بهشت زندگی می‌کرد، برای همین شب حادثه به بهانه این‌که می‌خواهم برای او مرغ مینا که خیلی دوست داشت، بخرم، او را به بیرون از خانه بردم. ساعت ٨ شب بود، جایی نشستیم و درحالی‌که دخترم در بغلم بود، او را خفه کردم. فقط می‌خواستم دخترم در بهشت زندگی کند و از این دنیا و سختی‌هایش آزاد شود. برای همین این کار را کردم. اصلا نمی‌خواستم دختر کوچکم سختی بکشد. به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم او را به آن دنیا بفرستم تا بهترین زندگی را داشته باشد.»

با اعترافات این مرد وی با قرار قانونی روانه زندان شد و کارآگاهان پلیس نیز تحقیقات خود را درخصوص زوایای پنهان این پرونده ادامه دادند. سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استانبوشهر در رابطه با این پرونده گفت: «در حال حاضر پرونده متهم که شاغل در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه پتروشیمی عسلویه و از ساکنان جم است، به منظور تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفته است.»

تکمیل می شود……

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها