دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

راهکار طلایی افزایش علاقه بین نامزدها

خانواده های زیادی از هم پاشیده میشوند و رابطه های زیادی بین پسرها و دختران ایرانی از بین میرود تنها به دلیل یک مورد ساده ! خیلی ها فکر میکنند با محبت زیاد میتوانند همیشه دوست داشتنی باقی بمانند ، در حالی که روابط دختر و پسر قبل و بعد از ازدواج با یک برداشت غلط از محبت کردن به سادگی از بین میرود.

 

تجربه نشان داده است محبت کردن و خوب بودن بیش از اندازه و همیشگی نه تنها باعث افزایش علاقه طرف مقابل نمیشود ، بلکه برعکس باعث بروز حس بی تفاوتی و بی ارزشی نیز میگردد. به یاد داشته باشید برای جذب کردن یک دختر یا پسر باید احساسات را تحریک کنید. بدون احساس، جاذبه غیرممکن است.

اما زیاد بودن یک احساس درست به اندازه بی احساس بودن بد است. وقتی همیشه خوب باشید یا همیشه بد باشید، از کسی که می خواهید دورتان میکند.وقتی احساسات گرم و سرد را به تناسب داشته باشید، یک ترن هوایی احساسی می سازید که همه چیز رابرای فرد مقابلتان جالب و جذاب می کند.

 

دختر های حرفه ای خودشان همیشه همین کار را می کنند. یک روز آنقدر خوب رفتار می کنند که خودشان را به شما علاقه مند نشان می دهند که بهترین احساس را عایدتان می کند، یک روز هم نادیده تان می گیرند و باعث می شود حس بدی پیدا کنید. این کار را پسرها نیز میتوانند بکنند. این ایجاد تغییر بین احساسات خوب و بد باعث می شود طرفشان به آنها جذب شود. مردها هم می توانند همین کار را بکنند.

راهکار طلایی افزایش علاقه بین نامزدها

پس به یاد داشته باشید ، برای اینکه نامزد خود را هر روز بیشتر عاشق خود کنید ، نباید بیش از اندازه و هر روزه محبت کنید ، گهگاه (البته به میزان کنترل شده ای) باید او را برنجانید و سپس از دل وی در بیاورید ، ایمان داشته باشید به مانند فرشته ها خوب مطلق بودن باعث نابودی رابطه تان خواهد شد. پس انسان باشید!

 

ضمنا به این موارد هم توجه کنید :

خوب لباس بپوشید ، خوشبو باشید ، کارهای غیرمنتظره انجام دهید ، ماجراجو باشید ، استفاده از جنسیتتان : برای آقایان یعنی قوی باشید، شجاع باشید، کمی خشن باشید و بگذارید که انرژی مردانه از شما منعکس شود و برای خانمها بالعکس،

البته نه بدین معنی که ترسو باشید ، شاید برای یک پسر دوست داشتنی باشد که همسرش از یک سوسک بترسد ولی مسلما ترجیح میدهد در مقابل مشکلات زندگی محکم بوده و او را یاری کند.

 

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها