دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

آیا این خانم واقعا از من خوشش می آید؟

به گزارش خوزستان خبر:حتما برای اکثر آقایان پیش آمده است که از خانمی خوششان آمده است ولی چون از احساس طرف مقابل مطمئن نیستند، نمی توانند پا پیش بگذارند و از احساس خود بگویند. در این مواقع بهتر است نشانه ها را در رفتار خانم دنبال کنید و با توجه به این نشانه ها برای بیان این احساس پیش قدم شوید. با ما همراه باشید و 10 نشانه ای که بیان میکند یک خانم از شما خوشش نمی آید را دنبال کنید و اگر این نشانه ها را در طرف مقابلتان مشاهده کردید بهتر است از این دوست داشتن صرفه نظر کنید.

علائم و نشانه های بی علاقگی خانمی نسبت به یک آقا کدامند ؟

1- قطع مکالمه از طریق دوستان

شما قصد دارید با او صحبت کنید ولی هربار دوستانش دور و اطرافتان پیدا می‌شوند و او را به سمت دیگری می‌کشانند. واقعیت این است که او نمی خواهد به حرف های شما گوش کند و دوستانش به این کار گمارده شده‌اند که او را از دست شما نجات دهند. او از شما خوشش نمی‌آید، بگذارید به راه خودش برود و دست از سرش بردارید!

2- بازجویی دوستان

هنگامی که می‌خواهید سعی ‌کنید به خانمی نزدیک شوید، همه دوستانش حالت دفاعی به خود می‌‌گیرند که قبل از نزدیک شدن به او باید با تک‌تک آنها حرف بزنید، این احتمال وجود دارد که آنها می‌خواهند به او فرصت دهند که سریع فراری شود. بعد از اینکه از بازجویی‌ها بیرون آمدید، شاید فقط اثر و نشانه‌ای از اینکه او زمانی آنجا بوده است پیدا کنید.

3- تماس های بی پاسخ

وقتی به او زنگ می‌زنید، با تماس شما بی پاسخ می ماند یا با حالت رد تماس مواجه می شوید. می‌توانید برای او پیام بگذارید اما بهترین کار این است که با این واقعیت کنار بیایید که او از شما خوشش نمی‌آید.

4- کنسل کردن برنامه های شما

خانم ها سلسله‌مراتبی از آدم‌ها، برنامه‌ها و فعالیت‌ها دارند. اگر هر هفته کار مشخصی مثل تماشای سریالی خاص دارد و تصمیم می‌گیرد که برای دیدن شما از آن بگذرد یا از شما دعوت می‌کند که با هم آن را تماشا کنید، احتمالاً از شما خوشش می‌آید. اما اگر مدام برنامه‌اش با شما را کنسل کرد ، باید بپذیرید که او دوست ندارد شما را ببیند.

5- فراموش کردن

منظور آن مواردی است که با شما برنامه می‌ریزد و وانمود می‌کند که فراموش کرده است. وقتی به مغز زن‌ها فکر کنید، یک مغز فیلی جلوی چشمتان بیاید. اینقدر ساده نباشید که تصور کنید که زنی ممکن است فراموش کند تماس بگیرد یا قرارش با شما از یادش رفته است. آنها هیچوقت فراموش نمی‌کنند، مطمئناً کار بهتری برای انجام دادن داشته‌اند و آن کار شما نبوده‌اید.

6- رقص یک قدمی!

همه خانم‌ها یک فضای شخصی دارند. افراد خاصی را وارد آن می‌کنند و بقیه را بیرون نگه می‌دارند. اگر وقتی یک قدم به سمت او برمی‌دارید، او یک قدم خود را عقب بکشد، همان رقص یک‌قدمی را می‌کند که معنیش این است که از شما خوشش نمی‌آید. کاری که در این شرایط باید بکنید این است که مسیرتان را عوض کنید چون برای شما وقت نخواهد گذاشت.

7- پیشنهاد دوستی در حال انتظار

اگر بطور مداوم در فیس بوک یا اینستاگرام یا هر فضای مجازی به او درخواست دوستی داده‌اید و او به شما جوابی نداده است، مشکل از اینترنت او نیست! درواقع، مطمئناً زمانی که شما این پیشنهاد دوستی را برای او فرستاده‌اید آنلاین بوده و پیش خود گفته است، “امکان ندارد این آدم را در دوستان خودم بپذیرم!”

8- آقای ایده آلی که شما نیستید

اگر تصویری که از مرد ایده آلش برای شما ترسیم می‌کند کاملاً متضاد و مخالف شماست، این یک پرچم قرمز است. مثلاً اگر شما مردی کوتاه قد با موهای بور هستید و او می‌گوید که مرد رویاهایش مردی قدبلند، مومشکی و عضلانی است، باید حساب کار خودتان را بکنید.

9- واکنش به شوخ‌طبعی شما

اینکه زنی به جوک‌های شما بخندد هیچ ارتباطی به این ندارد که شما آدم بامزه‌ای هستید یا نه. اگر از شما خوشش بیاید، می‌خندد و این یعنی از مصاحبت با شما لذت می‌برد. اگر همیشه یک نگاه خاصی روی صورتش است، نگاهی که انگار مشغول تمرکز کردن روی درس هایش است، آنوقت باید بیشتر به رابطه‌تان فکر کنید و می توانید به این رابطه امیدوار بود.

10-(مرد فوق‌العاده )دیگر!

اگر مدام درمورد مردی صحبت می‌کند، طوریکه انگار یک سوپرمن است، بامزه‌تر از شماست، باهوش‌تر از شماست، نگاه زیباتری دارد، می‌تواند پرواز کند و هر چیز دیگری، ممکن است از شما بدش نیاید اما احتمالاً شما را فقط به چشم یک دوست عادی می‌بیند. می‌خواهد به شما بفهماند که شما مثل برادر او هستید.

اگر این نشانه ها را در فرد مورد نظر خود مشاهده کردید، بهتر است دور او را خط بکشید چرا که ادامه این دوست داشتن شاید آن گونه نباشد که شما می خواهید .

آیا این مقاله توانسته است برای شما مفید واقع شود؟ در قسمت دیدگاه می توانید ما را از نظرات و تجربیات خود در این زمینه بهره مند سازید.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها