دنیای موبایل

علت حذف تلگرام طلایی را از زبان ما بشنوید ،از 0 تا 100 ماجرا

تلگرام های غیر رسمی دندان لقی که باید کشید!

باید دید این برنامه ها چه هدفی را دنبال می‌کنند. عضویت بدون اجازه استفاده کنندگان این برنامه ها در انواع کانال ها حتی کانال های ایراد دار و نا همسو با اعتقادات مردم ایران و دین اسلام از دست آورد های این برنامه هاست. تلگرام بار ها اعلام کرده است این برنامه ها امنیت اطلاعات شما را به خطر می اندازد. تبلیغات پشت پرده تلگرام های غیر رسمی جهت عضو گیری از اولین مشکلاتی است که حقوق کاربر را زیر سوال می برد. با نصب یکی از همین برنامه های بار ها در کانال های پورن و صیغه یابی عضو شدیم بدون اجازه ما. پس نظر نهایی ما این است. یا از تلگرام اصلی استفاده کنید یا از سروش ایرانی.

امروز کاربران اندروید در اتفاقیعجیب متوجه شدند که اپلیکیشن تلگرام طلایی به صورت خودکار در گوشیهای آنها حذف یا غیر فعال شده است.

علاوه بر آن نمی توانند از پلی استور نصب کنند، البته شاید در نگاه اول این مسئله کاربر آن را که مرا آزار دهد اما طبق بند اول مطلب ما حذف چنین برنامه هایی بسیار مفید تر از بودن آن است. ما خوزستان  ترجیح می‌دهیم از اپلیکیشن داخلی سروش به جای برنامه های فیک تلگرام استفاده کنیم.

یا اگر برای شما بسیار استفاده از تلگرام مهم است توصیه می کنیم روش های دیگری برای دسترسی به تلگرام اصلی استفاده کنیم.

باید شما این را هم بگویم که تلاش برای نصب تلگرام طلایی چه در پلی استور و چه در کافه بازار و مارکت های دیگر نتیجه نداشته و شما نمی توانید این برنامه را به دلیل امنیتی شدن در آنتی ویروس های گوشی پلی پروتکت  نصب کنید.

 

اگر دقت کرده باشید قبل از اینکه گوگل به طور اتوماتیک تلگرام طلایی یا هاتگرام را از روی گوشی شما حذف کند پیام و هشداری مبنی بر مضر بودن آنها در نوار نوتیفیکیشن به شما نشان داده و بعد از آن آنها را حذف کرده است. تلگرام طلایی و هاتگرام از گوشی حذف شدند چگونه دوباره نصب کنم حذف نصب برنامه مضر دلیل این موضوع این است که در گوشی های اندروید ابزاری به نام سپر ایمنی Google Play وجود دارد که در حقیقت مرتب گوشی شما را اسکن می کند و مراقب است آسیبی از ناحیه برنامه ها به گوشی شما نرسد لذا در بعضی موارد به طور خودکار برنامه مضر را از گوشی حذف می کند.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها