اخبار خوزستان

تساوی صنعت نفت آبادان در برابر مس کرمان 

تساوی صنعت نفت آبادان در برابر مس کرمان 

به گزارش خوزستان خبر به نقل از روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که به تازگی فیروز کریمی را به عنوان سرمربی در نیمکت خود می دید در خانه در برابر مس رفسنجان با هدایت محمد ربیعی به تساوی یک بر یک رضایت داد. 

در نیمه اول تیم مس کرمان بهتر بازی را اداره کرد و در دقیقه ۲۶ بازی محسن آذرباد از سمت راست سانتری را به محوطه جریمه انجام داد که با اشتباه خط دفاع نفت، مهرداد رضایی صاحب توپ شد و با شوت روی پا و زمینی دروازه سنگربان نفت را باز کرد.

در نیمه دوم صنعت نفت آبادان بازی را بهتر به گردش در آورد و میرهادی میرجوان  در دقیقه ۶۲ توپ برگشتی حامد لک را به گل تساوی صنعت نفت آبادان تبدیل کرد.

سرمربی مس کرمان پس از دریافت گل تساوی با تعویض سعی در تغییر نتیجه بازی داشت.

در ترکیب مس رفسنجان حامد لک، رامتین سلیمان‌زاده، جفرسون باهیا، سیدمهدی حسینی، سیدمجید نصیری(ایمان سلیمی)، مهرداد رضایی( گادوین منشأ)، حسن جعفری، محسن آذرباد، لوسیانو پریرا، امید لطیفی و مهدی ترکمان حضور داشتند.

در تیم صنعت نفت آبادان احسان مرادیان، محمد طیبی، میثم تهیدست، امیرحسین فرهادی، رحیم آلبوغبیش، حکیم نصاری، حسن بیت‌سعید، فاخر تهامی، طالب ریکانی( دقیقه ۶۳ شیردین بابایف) و میرهادی میرجوان برای صنعت نفت آبادان بازی کردند.

 امیر ایار با کمک هادی طوسی، امین زاهدی و یعقوب آشوری قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.