اخبار خوزستان

کتک خوردن بازرسان بهداشتی حین خدمت در اندیکا / ماجر چه بود؟

حوادث رکنا: مدیرکل دامپزشکی خوزستان از ضرب ‌و شتم بازرسان حین اجرای طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از رکنا، ناصر عسکری‌فرد دیرکل دامپزشکی خوزستان اظهار کرد: در دهمین روز اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳، بازرسان بهداشتی دامپزشکی شهرستان اندیکا حین انجام بازرسی بهداشتی فرآورده‌های خام دامی در پی ضبط گوشت غیر قابل مصرف در یکی از واحد‌های قصابی بودند که متصدی این واحد با بازرسان اداره درگیر شده و اقدام به فحاشی و ضرب و شتم آنها کرد.

وی افزود: در پی این حادثه از طریق هماهنگی با دادستان و نیروی انتظامی شهرستان اندیکا، فرد خاطی دستگیر و پس از طرح شکایت و انجام مراحل قانونی در مرجع قضایی به دستور دادستان روانه زندان شد که در این مورد از همکاری دادستان شهرستان تشکر می‌کنیم.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان با ابراز تاسف از وقوع این برخورد با حافظان سلامت جامعه انسانی گفت: کارشناسان بهداشتی دامپزشکی با گمنامی، همواره پاسبانان و پاسداران سلامت آحاد جامعه هستند و در روز‌های تعطیل و غیر تعطیل، رسالت حفاظت و حراست از بهداشت عمومی جامعه را انجام می‌دهند و در این راه، محتمل سختی‌ها و مشقت‌های زیادی می‌شوند. این نیرو‌ها جان و سلامت خود را به خطر می‌اندازند  و باید به وجود تک تک آنها و زحمات مخلصانه آنها افتخار کنیم.

عسکری‌فرد بیان کرد: پیگیر تمام حقوق معنوی و مادی این کارشناسان هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

0

0

رکنا – اخبار حوادث، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها