اخبار خوزستان

ضیافت افطاری ایتام به میزبانی استاندار خوزستان برگزار شد

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: رسیدگی به مناطق محروم توجه به رفع مشکل نیازمندان و همچنین ارتقای تحصیلی و آموزشی مددجویان با چشم‌انداز مهارت‌آموزی برای اشتغال فرزندان کمیته امداد امام خمینی (ره) از اولویت‌ها است.
علی‌اکبر حسینی‌محراب امشب (۳ فروردین‌ماه) در برنامه ضیافت افطاری جمعی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد خوزستان، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) برنامه‌های بسیار خوب و متنوعی را برای افراد تحت حمایت دارند و برنامه‌های ویژه‌ای تا پایان عید فطر از سوی این نهاد انجام می‌شود.
به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایسنا، وی افزود: رسیدگی به مناطق محروم توجه به رفع مشکل نیازمندان و همچنین ارتقای تحصیلی و آموزشی مددجویان با چشم‌انداز مهارت‌آموزی برای اشتغال فرزندان کمیته امداد امام خمینی (ره) از اولویت‌ها است.
استاندار خوزستان گفت: توجه به مسائل محرومان با تاسی به پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) و برگزاری این گونه مراسم‌ها همواره مورد تاکید حضرت امام(ره)، مقام معظم رهبری و رئیس جمهور بوده است.
وی از مادران ایتام که علاوه بر انجام مسئولیت مادری، با صبوری و بزرگ‌منشی به تعلیم و تربیت فرزندان خود در این شرایط می‌پردازند، تقدیر و همچنین از خدمتگزاری خالصانه کمیته امداد استان خوزستان و نقش موثر این نهاد در رفع مشکلات نیازمندان و محرومان تشکر کرد.
جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان نیز با تقدیر از استاندار برای میزبانی این ضیافت افطاری گفت: خوشبختانه استانداری مسئولیت این استان را به عهده گرفته است که همواره دغدغه حل مشکلات نیازمندان و پیگیری همه‌جانبه آن‌ها را به همراه دارد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۳۵ هزار یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان خوزستان هستند، افزود: پویش هر خوزستانی، حامی یک یتیم با برپایی پایگاه حامی‌یابی برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان در حال اجرا است.
شیبه گفت: حامیان و خیران می‌توانند علاوه بر حضور در پایگاه‌های حامی‌یابی، از طریق سایت اکرام به نشانی ekram.emdad.ir و همچنین ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۶۱ و یا تماس با ۰۶۱۳۳۳۳۳۴۱۵، با انتخاب فرزندان معنوی در طرح اکرام ایتام مشارکت و با کمک‌های مادی و معنوی خود از ایتام حمایت کنند. 
انتهای پیام 

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها