اخبار خوزستان

مسیر‌های پرخطر در زمان بارش‌ها مسدود شود

استاندار خوزستان گفت: جمع‌بندی اقدامات صورت گرفته در تعطیلات نوروزی در زمینه ترافیک بعد از پایان ایام نوروز انجام می‌شود امیدواریم آن زمان همه روسفید باشیم و حادثه‌ای ناشی از قصور مدیریتی نداشته باشیم.
او می‌گوید: خوشبختانه بارش‌ها از امروز شروع شده است؛ مسئولان باید مراقبت‌های لازم را در این ایام داشته باشند.
حسینی محراب ادامه داد: از امشب تا فردا ظهر اوج بارش‌ها را خواهیم داشت و فرمانداران و بخشداران باید کلیه مسیر‌های کوهستانی، کنار رودخانه‌ها و دره‌ها را با کمک مسئولان مسدود کنند و اجازه ایجاد حادثه را ندهند؛ شهروندان و مسافران عزیز هم برنامه‌های تفریحی خود را تا سه‌شنبه به تعویق بیاندازند تا مشکل خاصی ایجاد نشود.
استاندار خوزستان تاکید کرد: با عشایر هم حتما ارتباط برقرار شود و به دامداران نیز اطلاع‌رسانی صورت گیرد تا تلفات ندهند.
استاندار خوزستان بیان کرد: بر موانع و سرعت‌گیر‌ها نظارت کامل انجام شود و کار استانداردسازی و نصب علامت هشداردهنده در شب برای سرعت‌گیر‌ها صورت گیرد.
به گفته او آمار تصادفات جاده‌ای استان گرچه نسبت به سال گذشته کاهش یافته، اما باز هم زیاد است؛ همچنانکه آموزه‌های دینی به ما می‌گوید حفظ جان انسان‌ها بسیار مهم است ما باید در این زمینه هر کاری از دستمان بر می‌آید چه در زمینه زیرساخت که بر عهده وزارت راه است و چه در زمینه کنترل‌ها که پلیس و سایر دستگاه‌ها مسئولیت دارند به نحو شایسته‌ای انجام دهیم چرا که این تلاش‌ها منجر به نجات جان انسان‌ها و جلوگیری از متلاشی شدن خانواده‌ها می‌شود و پاداش و برکات بسیاری خواهد داشت.

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان | YJC

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها