اخبار خوزستان

مردم از سفرهای غیرضروری بین‌شهری و بین‌ استانی اجتناب کنند

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرنگار مهر، محمد خانچی پیش از ظهر امروز یکشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار کرد: در پی صدور هشدار قرمز بارندگی در خوزستان از سوی سازمان هواشناسی، جلسه‌های مدیریت بحران تشکیل و وضعیت آمادگی دستگاه‌های اجرایی مورد بررسی قرار گرفت و همچنین وضعیت راه‌های استان را به صورت لحظه‌ای رصد خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به شدت بارش‌ها در روز دوشنبه، همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند که امکانات خود را پای کار آورده تا با کمترین مشکل روبه‌رو شویم.
معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به اینکه مدیریت سفرها در استان باید متناسب با شرایط جوی باشد، گفت: بیشترین میزان بارش در مناطق کوهستانی پیش بینی شده است؛ بنابراین عشایر استان باید به محیط‌های امنی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده منتقل شوند.
خانچی ادامه داد: پیش‌بینی‌های لازم برای مدیریت سدهای خوزستان انجام شده و در صورت نیاز و با مدیریت قبلی، رهاسازی آب از سدها انجام خواهد شد.
معاون عمرانی استاندار خوزستان خطاب به همه دستگاه‌های خدماتی، امدادی و اجرایی استان اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی، تمام مدیران خوزستان باید در محل کار خود حضور داشته باشند و همچنین در سایر شهرها مکان‌های مناسبی برای اسکان اضطراری مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.
خانچی تاکید کرد: از مردم درخواست می‌شود از سفرهای غیرضروری بین‌شهری و بین‌استانی اجتناب کنند و در صورت بارندگی‌های شدید، پلیس از تردد خودروها جلوگیری می‌کند تا مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

کد خبر 6061397

خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency – استانها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها