اخبار خوزستان

آماده‌باش کامل هلال احمر در آستانه بارندگی امشب در اهواز

ایسنا/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به پیش‌بینی بارندگی در ساعات پایانی شب و بامداد فردا در اهواز، از آماده‌باش کامل نیروها خبر داد.
وحید شعبانی در گفت‌وگوی رسانه‌ای با اشاره به وضعیت آبگرفتگی در پی بارندگی امروز (۵ فروردین‌ماه) اظهار کرد: با توجه به اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی، بلافاصله جمعیت هلال احمر خوزستان جلسات هماهنگی و برنامه‌ریزی را انجام داد و کلیه پایگاه‌های امداد و نجات و کشیک‌ها در سطح استان در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند.
به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایسنا، وی با اشاره به آغاز بارش‌ها از ظهر امروز افزود: در اهواز در کمتر از یک ساعت بیش از ۳۰ میلیمتر بارندگی به صورت رگباری و مقطعی رخ داده است. با توجه به حجم بارندگی اهواز در مقطع کوتاه، آبگرفتگی رخ داده و ارزیابی و امدادرسانی در برخی محلات  در حال انجام است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: با توجه به اینکه در ساعات پایانی شب و اوایل بامداد فردا بارندگی خواهیم داشت همه عوامل و تیم واکنش سریع ما در سطح استان به ویژه در اهواز در حالت آماده‌باش کامل هستند تا در صورتی که اتفاقی رخ دهد، بلافاصله امدادرسانی انجام شود. 
انتهای پیام 

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها