اخبار خوزستان

۹۳۰ یتیم در دزفول از نگاه کریمانه یک نیکوکار برخوردار شدند

کدخبر :

۵۴۵۰۹۱

۱۴۰۳/۰۱/۰۸ ۱۱:۱۵:۰۶

رییس کمیته امداد شهرستان دزفول از حمایت یک خیر دزفولی از ۹۳۰ فرزند یتیم به صورت یکجا در دزفول خبر داد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از

خبرگزاری موج

خوزستان

، مسعود رحیمی گفت: همزمان با فرارسیدن میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام یکی از نیکوکاران خیراندیش، با حضور در این نهاد حمایت از ۹۳۰ یتیم و فرزند نیازمند تحت حمایت کمیته امداد دزفول را به صورت یکجا برعهده گرفت.

وی با عنوان اینکه طرح اکرام یکی از بهترین مسیر‌های حمایت موثر و قابل برنامه ریزی از ایتام و فرزندان محسنین است، گفت: افراد زیادی با مشارکت در این طرح از ایتام و فرزندان محسنین دزفول حمایت می‌کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: جامعه خیران و نیکوکارانی فعال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین همه اقشار و صنوف جامعه را در برمی گیرد چرا که در این طرح از هر تعداد فرزند و با هر میزان پرداختی ماهیانه می‌توان حمایت کرد.

رییس کمیته امداد دزفول با اشاره به اینکه استقبال خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست شهرستان دزفول از این طرح حمایتی، چشمگیر و تحسین برانگیز است، گفت: هم اکنون سه هزار و پانصد نفر از همشهریان عزیز و خیران و نیکوکاران در این طرح به عنوان حامی فعال هستند و به صورت منظم از دو هزار و ۷۰۰ فرزند یتیم و نیازمند حمایت می‌کنند.

رحیمی نقش این نهاد در این طرح را معرفی فرزندان و ایجاد ارتباط میان نیکوکاران و آنها معرفی کرد و گفت: کلیه وجوه واریزی خیران مستقیما به حساب فرزند معنوی تحت حمایت آنها واریز می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

خبرگزاری موج | آخرین اخبار ایران و جهان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها