اخبار خوزستان

آخرین وضعیت ‌پروژه‌ راهسازی خروجی هفتکل به سمت باغملک

ایسنا/خوزستان معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان آخرین وضعیت پروژه راهسازی خروجی هفتکل – باغملک را تشریح کرد.
رحمان بهرامی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اهمیت تکمیل محور مواصلاتی اهواز تا دهدز اظهار کرد: محور اهواز- هفتکل- باغملک- ایذه – دهدز که خروجی استان به سمت استان چهارمحال و بختیاری است یکی از محورهای ترانزیتی و پرتردد استان است.
وی افزود: بخشی از این محور در مقطع شهرستان هفتکل که خروجی هفتکل نامیده می‌شود تا فلکه سیمان به طول ۴ کیلومتر به صورت چهارخطه است.
بهرامی ادامه داد: جاده مسجدسلیمان به ایذه – باغملک از فلکه سیمان تا تقاطع سه راهی مسجدسلیمان، در سنوات گذشته از محل اعتبارات ملی به صورت چهارخطه ساخته شده است. 
وی در خصوص اهمیت این محور و ضرورت چهارخطه شدن آن اظهار کرد: این محور یکی از محورهای مواصلاتی پرتردد استان به شمار می‌رود و خوزستان را به استان‌های چهارمحال بختیاری و اصفهان متصل می‌کند. 
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان عنوان‌ کرد: در این محور تقاطع فلکه سیمان به صورت چهارخطه زیر بار ترافیک رفته که یک محور حادثه‌خیز است و در این محل باید یک تقاطع غیر هم‌سطح و ایمن نیز ساخته شود که با پیگیری‌های انجام‌شده در یک ماه اخیر پیمانکار آن مشخص خواهد شد.
بهرامی ادامه داد: در دوره اول سفر شهید آیت‌الله رییسی به خوزستان، از محل مسئولیت اجتماعی نفت ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای محور هفتکل – باغملک – ایذه تخصیص داده شد که با پیگیری‌های انجام‌شده ۶۰ میلیارد تومان از آن به خروجی هفتکل اختصاص داده شده است.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها