اخبار خوزستان

قطع برق مشترکان پرمصرف اداری در اهواز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از قطع برق ۵۱ مشترک پرمصرف اداری در این شهرستان به دلیل تخطی در میزان مصرف برق خبر داد.
 
به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، محمد فراتی خط قرمز شرکت توزیع برق در شرایط فعلی را تامین آسایش و آرامش شهروندان اهواز عنوان کرد و گفت: قطع برق ۵۱ مشترک پرمصرف اداری در این کلانشهر برق این ادارات به دلیل تخطی در میزان مصرف برق تعیین شده و برابر دستورالعمل ابلاغی، روز گذشته (دوشنبه) در راستای کنترل مصرف برق ادارات و سازمان‌های عمومی قطع شد.
وی با اشاره به ضرورت مصرف بهینه ادارات و دستگاه‌های اجرایی، افزود: میزان مصرف برق واحد‌های تجاری در اهواز لحظه‌ای و مستمر در مرکز پایش انرژی برق اهواز رصد می‌شود و در صورتی که مشترکین تجاری پر مصرف به ویژه مراکز تجاری بزرگ نسبت به کاهش و مدیریت برق خود اقدام لازم را انجام ندهند پس از ارسال اخطار‌های لازم نسبت به قطع برق انشعاب آنها اقدام خواهد شد.
کلانشهر اهواز با یک هزار و ۸۴۸ مشترک در بخش صنعت، یکهزار و ۴۰۸ مشترک در بخش کشاورزی و ۸۹ هزار و ۸۶۶ مشترک در سایر بخش ها، پس از تهران دومین کلانشهر پر مصرف کشور است.

خبرگزاری صدا و سیما | IRIB NEWS AGENCY

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها