اخبار ورزشی خوزستان

مربیان لیگ یک در ناز و نعمت هستند / استقلال ملاثانی وارد بازی‌های کثیف فوتبال نشده است

مربیان لیگ یک در ناز و نعمت هستند / استقلال ملاثانی وارد بازی‌های کثیف فوتبال نشده است

مربیان لیگ یک در ناز و نعمت هستند / استقلال ملاثانی وارد بازی‌های کثیف فوتبال نشده است

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی گفت: مسئولان بدانند سایر مربیان لیگ یک در ناز و نعمت هستند ولی تیم من با سخت ترین مشکلات اما باشرف کار می کند.

ابراهیم اشکش پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل شمس آذر قروین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یک بازی بسیار خوب بود. یک تیم متمول، پولدار و باامکانات مقابل یک تیم مظلوم، مردمی و بومی استقلال ملاثانی قرار گرفت و به نظرم ما رسالتمان را خوب انجام می دهیم و دل مردم را شاد می کنیم.

به گزارش خوزستان خبر بخش اخبار ورزشی خوزستان به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: از فصل گذشته تاکنون ۲۴ هفته متوالی است که باخت نداشته ایم اما از دی ماه سال گذشته تا الان پولی دریافت نکرده ایم و نمی دانم کدام شغل اگر دریافتی نداشته باشد می  تواند سرپا باشد ولی بازیکنان باشرفم نه تنها سرپا مانده اند، بلکه خودفروشی نکرده اند و وارد بازی های کثیف فوتبال نشده اند. آنها شرط بندی نکرده اند و از ذات پاک فوتبال و بیرق استقلال ملاثانی و استان خوزستان دفاع می کنند. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی گفت: ما کارمان را خوب انجام می دهیم و مسئولان ورزشی، سیاسی و اجتماعی خوزستان باید از این تیم بومی استان غنی خوزستان حمایت کنند. خرج باشگاه داری سنگین است و مسئولان باشگاه نمی توانند تمام هزینه ها را خودشان متقبل شوند. مسئولان خوزستانی به داد ما برسید. چرا نباید حمایت مان کنید؟ من از ساعت ۱۸ روز گذشته به مدت دو و نیم ساعت در هتل معطل این بودم تا رایزنی شود و بازیکنانم یک شب در هتل بخواند. 

وی خاطرنشان کرد: مسئولان بدانند سایر مربیان لیگ یک در ناز و نعمت هستند ولی تیم من با سخت ترین مشکلات اما باشرف کار می کند و این در حالی است که خود من در سه سال گذشته که در استقلال ملاثانی بوده ام دریافتی نداشته ام اما هیچ وقت خم به ابرو نیاورده ام و این مسائل را به مردم نگفته ام. 

اشکش بیان کرد: بازیکنانم همسر و فرزند دارند و چرا نباید از آنها حمایت شود؟ چرا تیم ما باید بدون اسپانسر کار کند آن هم وقتی جزو تیم های صدر اول هستیم و باید حمایت شویم. حمایت شویم حرف های زیادی خواهیم داشت اما نمی دانم بازیکنانی که شکم همسر و فرزندشان سیر نیست و مشکلات زیادی دارند و تنها شغل آنها فوتبال است باید چگونه کار کنند. امیدوارم مسئولان ما همان طور که استقلال ملاثانی را به خاطر دل مردم و هوادارانش حمایت کردند تا در لیگ یک بماند به کمک باشگاه ما بیایند. زیرا این باشگاه مردمی نیاز به حمایت دارد و باید راهکار بیاندیشند.

وی ادامه داد: لوله های نفت و رودخانه کارون از ملاثانی رد می شود و کارخانه ها و شرکت هایی در باوی داریم و چرا نباید این شرکت ها حق آلایندگی را بدهند و به وظایف اجتماعی شان نسبت به ورزش عمل کنند. حمایت از این تیم، کار سختی نیست و حتی مشکلات استقلال ملاثانی حادتر است اما بیان نمی کنیم و امیدوارم به داد این تیم برسند. 

اشکش گفت: استقلال ملاثانی زیاده خواه نیست. شش روز دیگر در یزد بازی داریم اما نمی دانم چگونه قرار است  به این شهر برویم. آیا حمایت از استقلال ملاثانی کار سختی است؟ من همیشه مردم دار بوده ام و می توانستم نگاهم غیربومی باشد اما به جوانان استان نگاه داریم پس مسئولان هم به ما کمک کنند و این انتظار زیادی نیست.

انتهای پیام