اخبار ورزشی خوزستان

بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در زمان مدیریت تاج بوده / شمس‌آذر فوق‌العاده با کیفیت است

بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در زمان مدیریت تاج بوده / شمس‌آذر فوق‌العاده با کیفیت است

بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در زمان مدیریت تاج بوده / شمس‌آذر فوق‌العاده با کیفیت است

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین معتقد است بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در زمان مدیریت تاج بوده است.

سعید دقیقی در گفت وگو با ایسنا پس از تساوی بدون گل تیمش در هفته چهارم لیگ یک مقابل استقلال ملاثانی در اهواز، اظهار کرد: در این بازی دو تیم نقاط قوت تاکتیکی هم را می شناختند و همین نیز بازی را مشکل کرده بود. اما شمس آذر تیم برتر میدان بود و فرصت های بهتری داشتیم، هر چند اگر بخواهیم مهربانانه نگاه کنیم تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

وی ادامه داد: تیم حریف، مربی خوب و بازیکنان جوان و باانگیزه ای دارد و بازی مقابل این تیم و خوزستان سخت است. برای این مجموعه آرزوی موفقیت دارم. مهم این بود که مقابل استقلال ملاثانی ابتدا گل نخوردیم و امتیاز هم گرفتیم. در بازی های آینده بهتر از این عمل خواهیم کرد. ما یک تیم فوق العاده باکیفیت و دارای بازیکنان باانگیزه و همچنین مالک بسیار خوب، مدیرعامل جوان و شایسته و مدیر فنی وکادر فنی خوب هستیم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین با بیان اینکه بودجه تیم ما خیلی زیاد نیست و جزو شش، هفت تیم بالای جدول هستیم، گفت: تیم هایی مثل خیبر، سایپا و ون پارس اصفهان و مس شهر بابک با بودجه بهتر از ما بسته شده اند.

وی بیان کرد: خدا را شکر فعلا صدر جدول هستیم و البته همیشه گفتم جدول را باید در پایان فصل نگاه کنیم. بازی به بازی پیش می رویم و هر بازی برای ما یک فینال است و بازی با استقلال ملاثانی چهارمین فینال ما بود. در حال حاضر با کمترین گل خورده سعی کرده ایم از رقبا امتیاز بگیریم و انشاء الله همین روند را ادامه می دهیم. 

دقیقی درباره تأثیر گرمای اهواز بر عملکرد بازیکنانش خاطرنشان کرد: اکنون روزهای بسیار گرم مناطق جنوبی کشور است و گرما روی عملکرد بازیکنانم تأثیرگذار بود. اما با این وجود از نظر کیفی بهتر از استقلال ملاثانی بودیم. 

وی با ابراز رضایت از داوری بازی تیمش مقابل استقلال ملاثانی عنوان کرد: داور فوق العاده خوب بود و اشتباهات داوری پیش می آید اما در مجموع داور این دیدار مسلط و توانمند بود. 

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین در پایان نیز خاطرنشان کرد: جای خوشحالی دارد که فدراسیون ما صاحب یک رئیس شد و وجود آقای تاج را به فال نیک می گیریم. این فدراسیون دارای نائب رئیسان بسیار توانمند مثل آقای نبی و قنبرزاده بوده و اعتقاد من این است که مطمئناً آقای تاج در راستای کیفیت خوب لیگ یک قدم برمی دارد. ضمن اینکه معتقدم بهترین نتایج تاریخ فوتبال ایران در زمان مدیریت آقای تاج بوده و کارنامه درخشانی داشته است. امیدوارم با یک تلاش مضاعف ابتدا در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم و بعد هم لیگ های فوتبالی مان پویاتر شوند. 

انتهای پیام