اخبار ورزشی خوزستان

مهاجری: مسجدسلیمان در امکانات از آبادان هم مظلوم‌تر است

مهاجری: مسجدسلیمان در امکانات از آبادان هم مظلوم‌تر است

مهاجری: مسجدسلیمان در امکانات از آبادان هم مظلوم‌تر است

به گزارش خوزستان خبر بخش اخبار ورزشی خوزستان به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان، محمدرضا مهاجری سرمریی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، در نشست خبری پیش از دیدار صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: این دو تیم نفتی از لحاظ اقتصادی جزو مظلوم‌ترین تیم‌های لیگ هستند. امیدوارم این مشکلات برطرف شود تا رقابت برابری با سایر تیم‌ها داشته باشیم و از اعتبار فوتبال خوزستان دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  تصریح کرد: تماشاگران می‌گویند تیم‌های دیگر با کمی اعتراض و شلوغ‌کاری، جو داوری را به سود خودشان تغییر می‌دهند و آرامش ما، هواداران را نگران کرده است. همیشه سعی کردیم به جامعه داوری احترام بگذاریم، اما انتظار داریم دپارتمان داوری یا کمیته داوران که درگیر چینش داوران هستند، بیشتر دقت کنند تا از اشتباهات تکراری اجتناب شود.

مهاجری با تأکید بر این موضوع که هواداران می‌توانند تماشاگر فوتبال خوبی در بازی فردا باشند،  بیان کرد: اگر تمرکز و دقت لازم را داشتیم، می‌توانستیم مقابل استقلال و حتی پیکان پیروز شویم. بر خلاف نتایج، آمار ما در ارائه فوتبال هجومی قابل دفاع بوده و همان روند را ادامه می‌دهیم.

وی با اذعان بر اینکه تلاش می‌کنیم با ظرفیتی که داریم،‌ بازیکنان را به ارائه فوتبال هجومی وادار کنیم، یادآور شد: حباب سقف قرارداد برای ما و صنعت نفت آبادان نترکیده است. صنعت نفت و نفت مسجدسلیمان جزو مظلوم‌ترین تیم‌های لیگ برتر هستند، اما هیچ خروجی از وزارت نفت ندارند و با چالش‌های مختلفی برای تزریق پول روبه‌رو هستند. به‌جز سه باشگاه خصوصی، سایر تیم‌ها از جیب دولت هزینه می‌کنند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان رقابت تیم‌های نفتی با سایر باشگاه‌ها را نابرابر خواند و عنوان کرد: نمایندگان مجلس تلاش می‌کنند الحاقیه‌ای به قانون اضافه کنند تا صنعت نفت و نفت مسجدسلیمان از قانون منع دستگاه‌های دولتی به ورزش حرفه‌ای مستثنی شوند. البته صنعت نفت هم منطقه آزاد دارد و سازمان مناطق آزاد تاکنون به این باشگاه کمک کرده است؛ ما از همان هم محروم هستیم. مسجدسلیمان در امکانات از آبادان هم مظلوم‌تر است.

مهاجری با بیان اینکه باشگاه‌های نفتی خودشان را به سطحی برسانند که بهتر هزینه کنند، گفت:‌ از بازیکنان تشکر می‌کنم که پیشنهادهای بهتری داشتند، اما ما را انتخاب کردند. امسال نگرش ما این است که بازیکنان خوزستانی را جذب کنیم و افتخار تیم ماست که چند بازیکن آبادانی در نفت مسجدسلیمان هستند.

وی خاطرنشان کرد: به سمتی می‌رویم که هماهنگی بیشتری میان بازیکنان به وجود بیاوریم. صنعت نفت تغییر کادر فنی داشته، اما تقریباً شاکله تیمی خود را حفظ کرده است. با این حال هفت تا هشت بازیکن ترکیب اصلی ما جدید هستند و هر چه جلو می‌رویم، بازی‌های بهتری ارائه خواهیم کرد.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید