اخبار ورزشی خوزستان

ویسی در پایان بازی جوش آورد/ با این رفتار ساپینتو، خاک بر سر ما!

ویسی در پایان بازی جوش آورد/ با این رفتار ساپینتو، خاک بر سر ما!

صنعت نفت پس از تساوی برابر استقلال و کسب یک امتیاز این مسابقه اختلاف خود را مس کرمان جبران کرد تا شانس خود را برای بقا در لیگ برتر بالاتر ببرد. عبدالله ویسی پس از این مسابقه اظهار داشت: هم ما باید امتیاز میگرفتیم و هم استقلال باید برنده میشد. ما برای نباختن به تهران آمدیم و به هدف‌مان رسیدیم. استقلال سراسر هجومی بود و ما هم می‌دانستیم چه می‌خواهیم. خوشحالیم هواداران‌مان خوشحال برمیگردند.

او در خصوص اعلام پنالتی به سود استقلال در نیمه اول مسابقه گفت: من صحنه را در رختکن دیدیم. ۴-۵ نفر گفتند پنالتی است و ۴-۵ نفر گفتند پنالتی نیست. داور است اشتباه می‌کند و ما نباید داوری را بهانه کنیم.

ویسی در خصوص بازگشت صنعت نفت به مسابقه در نیمه دوم بیان کرد: از روزی که من آمدم، در تمام نیمه دوم‌ها اتفاقات خوب به نفع ما رقم خورد. این بار متاسفانه در همان دقیقه بازی‌های قبلی گل خوردیم و با دست پر به بازی ذوب‌آهن می‌رویم.

او در واکنش به شکست مس کرمان برابر تراکتور گفت: فکر کنم سپاهان هم ۲-۰ برد و امروز، روز صنعت است.

سرمربی صنعت نفت افزود: درود می‌فرستم به تمام ارکان باشگاه و تمام مسئولان خوزستانی و همچنین مردم که سنگ تمام گذاشتند. ما پول می‌گیریم بازی میکنیم و هواداران پول می‌دهند بازیکنان و ما باید آنها را خوشحال کنیم. روزی که آمدم گفتند تیم را برای سال بعد لیگ یک ببندیم که من گفتم اینطوری باشد نمی‌آیم.

ویسی سپس با انتقاد از رفتار ریکاردو ساپینتو گفت: من ساپینتو را دوست دارم اما رفتار او خوب نیست. ما ایرانی هستیم و فرهنگ ۲۵۰۰ ساله داریم. اگر قرار باشد هر بازی بی‌احترامی کند، خاک بر سر ما. یکی باید جلوی او را بگیرد. سرپرست ما اشتباه کرد این همه راه آمد اما او هم باید جلوی خودش را بگیرد. اگر عبدالله ویسی اشتباه می‌کند ۵ ماه او را محروم می‌کند اما مربی خارجی… چه کسی این چیزها را یاد او داده؟ هرچند که او را دوست دارم و برایش احترام می‌گذارم.

او در پایان گفت: خوشحالی ما الان در رختکن است و تمام می‌شود می‌رود. می‌رویم برای بازی بعدی.