اخبار ورزشی خوزستان

مورایس: چطور یک بازی خارج از خانه به بازی خانگی تبدیل می‌‌شود؟

مورایس: چطور یک بازی خارج از خانه به بازی خانگی تبدیل می‌‌شود؟

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: قلب من با تیم نفت مسجد سلیمان است و دعا می‌کنم که بهترین اتفاقات برای این تیم رخ دهد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از فوتبالی، ژوزه مورایس پس از پیروزی 2 بر صفر تیم فوتبال سپاهان مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: همیشه شرایط سختی برای تیمی که می‌خواهد در لیگ بماند وجود دارد. قلب من همیشه با تیم نفت مسجد سلیمان و بازیکنان این تیم است. تلاش آنها را در دو بازی اخیر دیده‌ام. اشکش در بازی‌های اخیر عملکرد خوبی داشت و متاسفم که نتیجه برای آنها خوب نبود. مردم این شهر دوست دارند که تیم‌‌شان در لیگ برتر بماند. من برای آنها دعا می‌کنم و امیدوارم بهترین اتفاق برای آنها رخ دهد. هنوز دو بازی مانده است و هیچ چیزی غیر ممکن نیست.

وی ادامه داد: تغییر روند بازی در نیمه دوم دلیل عجیبی نداشت و نمی‌توان گفت که رمز و رازی داشته است. بازیکنان در نیمه دوم متوجه شدند که باید تهاجمی‌تر بازی کنند و توانستیم به گل برسیم. نفت مسجد سلیمان بسیار تلاش کرد تا نتیجه را حفظ کند و در ضدحملات فرصت‌هایی را هم ایجاد کردند. از نتیجه‌ای که کسب شده خوشحال هستم. این شرایط به رفتار بازیکنان برمی‌گردد و تیم فهمید برای تغییر نتیجه باید رفتارش را تغییر دهد. تیمی که می‌خواهد برنده باشد باید تلاش کند و به گل برسد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درخصوص هواداران تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان، عنوان کرد: آنها مردم خوبی هستند. حتی اگر علیه سپاهان هم شعار می‌دادند من مشکلی با این موضوع نداشتم. به هر حال آنها در شهر خود هستند و باید تیم خودشان را تشویق کنند و ممکن است علیه تیم حریف هم شعار دهند؛ البته شعارها نباید بی‌احترامی داشته باشد. من خشمی از مردم مسجد سلیمان ندیدم. روز گذشته بیرون از هتل هم با مردم روبرو شدم و با آنها برخورد گرمی داشتم. 

مورایس افزود: من یک هوادار تیم فوتبال پرسولیس را هنگامی که قصد آمدن به ورزشگاه را داشتیم دیدم که سعی می‌کرد لباس و پرچم تیم محبوبش را به ما نشان دهد، اما خب باید بگویم وی داور نبود و تنها یک هوادار پرسپولیس بود.

وی خاطرنشان کرد: گل سرسبد نبودن یا مورد علاقه نبودن جمله واضحی است. داور اشتباهات زیادی انجام نمی‌دهد. اگر پنالتی یا کارت زردی در جریان بازی باشد شاید برای تیم‌های مورد علاقه نگیرند. تیم مورد علاقه تیمی است که مردم دوست‌شان دارند. به عنوان مثال یک بازی خارج از خانه به یک بازی خانگی تبدیل می‌شود. آیا ممکن است در هفته آخر تیم مس کرمان اعلام کند که چون هفته آخر است می‌توانیم به اصفهان برویم و بازی کنیم؟

2636