اخبار ورزشی خوزستان

وعده بزرگ افشین قطبی: ایران را به المپیک می‌برم!

وعده بزرگ افشین قطبی: ایران را به المپیک می‌برم!

در خبرها داشتیم؛ جلسه مهم مهدی تاج، حبیب کاشانی و مهدی محمد نبی بدون نتیجه خاصی به پایان رسید. امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی که شب گذشته به صورت تصویری دقایقی در جلسه حضور داشت، روی انتخاب مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان تأکید ویژه‌ای دارد. این در شرایطی است که حسینی، گزینه کاشانی نیست و او ابتدا روی مهدی تارتار نظر داشت اما گفته می‌شود شب گذشته نام جدیدی از سوی وی مطرح شد و آن هم افشین قطبی بود.

کاشانی تجربه کار با قطبی در پرسپولیس را دارد و این تیم در آن سال عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد. قطبی که مدتی هم سرمربی تیم ملی و فولاد خوزستان بود به عنوان گزینه جدید سرمربیگری تیم امید مطرح شده است.

هر چند نبی در پایان جلسه گفت که سرمربی تیم امید از مربیان شاغل در لیگ برتر است  (شما بخوانید مجتبی حسینی)  اما همچنان در این باره اختلاف نظر وجود دارد.

در همین ارتباط شنیدیم سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس برای تصدی سمت سرمربیگری تیم امید وعده جالبی داده است: ” اگر سرمربی تیم امید شوم با این تیم به المپیک صعود خواهیم کرد!”

البته افشین قطبی مخالفان زیادی در فدراسیون فوتبال دارد و بعید می دانیم به رغم حمایت حبیب کاشانی موفق به برعهده گرفتن سکان هدایت  تیم امید ایران شود!