اخبار ورزشی خوزستان

تلاش می‌کنیم با بهترین شرایط وارد پلی‌آف شویم/دلیرزهان بازیکن تیم‌ملی پنج‌نفره است یا سه‌نفره؟

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان می‌گوید تلاششان این است که با بهترین شرایط و بهترین فرم وارد بازی‌های شوند.
عماد سامری امروز پنجشنبه در حاشیه تمرین تیمش برای بازی با تیم طبیعت در پلی آف لیگ برتر بسکتبال کشور، اظهار کرد: کار سختی داریم و می دانیم حریف مان تیم بسیار خوب و محترم طبیعت است. ما هم با توجه به اینکه تا مرحله پلی آف رسیده‌ایم نمی‌خواهیم کارمان در این مرحله تمام شود و تلاش‌مان این است که به جمع چهار تیم صعود کنیم.
به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: در همین راستا نیاز داریم تمرینات پرفشاری را پشت سر بگذاریم و خوشبختانه چند روز است تمرینات خوبی داشته‌ایم و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد و با بهترین شرایط و با بهترین فرم وارد بازی‌های پلی آف شویم. تمام تلاش ما نیز رسیدن به همین هدف است.سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در پاسخ به این سوال که باتوجه به حضور احسان دلیرزهان به همراه تیم ملی سه نفره، آیا او به بازی با طبیعت می‌رسد؟ خاطرنشان کرد: من یک گله دارم؛ نمی‌دانم بازیکن من، بازیکن تیم ملی بسکتبال سه نفره یا تیم ملی ۵ نفره است. هر بار که اردوی تیم ملی برگزار می‌شود احسان از تیم ما خارج می‌شود و با توجه به اینکه او بازیکن مهمی برای ما محسوب می‌شود و جز بازیکنان حیاتی ماست، نبود او در تمرینات تیم ما را خیلی عقب می‌اندازد. البته شاید این موضوع در تیم‌های دیگر که بازیکنان خارجی دارند خیلی به چشم نیایند. فکر می‌کنم تا حدودای ۱۲ فروردین ماه این بازیکنان در اختیار نداشته باشیم که این موضوع برای ما اتفاق بسیار بدی است زیرا در کوران مسابقات هستیم و نباید از داشتن  بازیکنان محروم شویم. من فکر می‌کنم باید احسان را به صورت هدفمند برای تیم ملی ۵ نفره داشته باشند.سامری افزود: تیم طبیعت را آنالیز کرده‌ایم. در تمرینات ابتدا تلاش کرده‌ایم نقاط ضعف و قوت تیم خودمان را آنالیز کنیم و در ادامه نیز به آنالیز حریف خواهیم پرداخت، ضمن اینکه برای برپایی یک اردو راهی تهران می‌شویم و یکی دو بازی دوستانه انجام می‌دهیم. تلاش می‌کنیم با بهترین شرایط وارد بازی‌های پلی آف شویم.
انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا | صفحه اصلی | ISNA News Agency – استان ها > خوزستان

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها