فیلم و عکس در خوزستان

تصاویر ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان – فولاد آرنا (foolad arena stadium )

فولاد آرنا  ورزشگاه اختصاصی فولاد است.ورزشگاهی که به شدت ما و ورزش دوستان منتظر افتتاح آن هستیم.یک از ورزشگاه های مدرن خوزستان است و بزودی تکمیل می شود.بعد از آخرین بازدید خبرنگاران متوجه شدیم که این ورزشگاه در مراحل آخر ساخت خود است و چمن ورزشگاه کامل است.وسایل اضافه نیز تخلیه شده.

 ورزشگاه اختصاصی فولاد آرنا روز به روز کامل تر می شود و لحظه به لحظه به زمان افتتاح که گفته شده ۲۲ بهمن خواهد بود نزدیگ تر می شود. آخرین وضعیت چمن این استادیوم بصورت زیر است.

این ورزشگاه فوتبال دارای یک ویژگی است و آن عدم وجود پیست خسته کننده ی دوندگی است.در ورزشگاه فولاد خوزستان ،پیست تارتان وجود ندارد ومردم به بازیکنان نزدیک هستند وروند کاملا حرفه ای جایگاه سازی تماشاگران فوتبال اروپا مورد تبعیت قرار گرفته است. نور افکن های ورزشگاه روی لبه های سقف کار گذاشته شده است وبرخلاف دیگر ورزشگاه های کشور این ورزشگاه فاقد دکل برای پروژکتورهایش است وکامل ترین سازه سقفی در این ورزشگاه وجود دارد تا در اکثر لحظات روز، کمترین مجاورت با آفتاب وجود داشته باشد.

استادیوم اختصاصی فولاد خوزستان (فولاد آرنا) به احتمال بسیار زیاد در نیم فصل دوم لیگ جاری میزبان دیدارهای خانگی فولاد خوزستان خواهد بود و حضور هواداران پرشور فولادی می تواند چهره زیباتری به این ورزشگاه مدرن بدهد.

این استادیوم با چمن بسیار عالی و با کیفیت که دارای سیستم هیتینگ است همانند چمن های اروپایی خواهد بود. مسقف بودن این استادیوم و نزدیکی سکوهای تماشاگران با زمین چمن و ۲۵۰۰ لوکس نور یکی دیگر از مزایای این استادیوم شیک و مدرن است که آن را به نگین خاورمیانه تبدیل خواهد کرد.

ورزشگاه فولاد از سال 1391 کلنگ احداث خورده و مدتی قبل پورموسوی گفته بود از آبان ورزشگاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ اما گویی برگزاری بازی ها تا نیم فصل در این ورزشگاه نخواهد بود . ورزشگاه اختصاصی فولاد؛ 27 هزار نفری است وچند خصلت منحصر به فرد در ایران دارد:

1-تنها ورزشگاه مدرن اختصاصی در فوتبال ایران است.ورزشگاه های کاملا حرفه ای در ایران ورزشگاه های آزادی، نقش جهان، پارس شیراز، امام رضای مشهد ،تختی تهران وغدیر اهواز هستند که تنها در این میان ورزشگاه فولاد ویا آن چه اهوازی های فوتبالی فولاد آرنا می گویند تنها ورزشگاه اختصاصی در ایران است .

2-تنها ورزشگاه بدون پیست دوومیدانی است وکمترین فاصله بین تماشاگر با بازیکنان در این میان وجود دارد .

3-کاملترین سازه سقفی را از حیث سایه اندازی دارد ولوازم به کار گرفته دائمی هستند وفصلی نیستند .

4-نور افشانی زمین با پروژکتور بدون دکل انجام خواهد شد .

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها