تعطیل مدارس خوزستان

تعطیلی مدارس اهواز فردا شنبه | تعطیل مدارس خوزستان 19 اسفند 96

تعطیلی مدارس اهواز فردا شنبه | تعطیل مدارس خوزستان 19 اسفند 96

تکمیلی 18 اسفند ساعت 23:30

 

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: پیرو اطلاعیه روز گذشته توده‌های گردوخاک روی کشورهای عراق و سوریه شکل گرفته و در حال حرکت به سمت ایران هستند و بخش عمده آن روی خوزستان تاثیر می‌گذارد اما شدت گردوخاک آنقدر نیست که نیاز به تعطیلی باشد.  در صورت نیاز به تعطیلی اطلاعیه رسمی منتشر می‌شود.خوزستان خبر توصیه می کند جهت دسترسی سریع به خبر او اطلاعیه های از طریق لینک زیر اقدام کند.

 

 

 

تکمیلی 18 اسفند ساعت 20:30

 

قابل توجه شهروندان خوزستانی :با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع پدیده گردوغبار در روز شنبه و احتمال تعطیلی مدارس و ادارات به اطلاع می رساند در صورت اعلام هرگونه خبر از سوی مدیریت بحران استانداری خوزستان در این رابطه تا اواخر وقت امشب از طریق کانال خوزستان خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

 

تکمیلی 18 اسفند ساعت 18:30

💥 اعلام #تعطیلی تا ساعت ۱۱ شب
هواشناسی: توده گردوخاک از چشمه های ریزگردی عراق شکل گرفته

🔻 کارشناس هواشناسی گفت؛ افزایش سرعت وزش باد باعث ایجاد گردوخاک محلی در برخی شهرهای استان شده است که تا ساعاتی دیگر این خاک محلی برطرف می‌شود.

🔻 وی افزود: تشکیل توده گردوخاک در حال رصد است و تا صبح فردا و یا ظهر فردا به استان می‌رسد.

🔻 وی تاکید کرد: تا ساعت ۲۳ امشب ابن توده را رصد خواهیم کرد و نتیجه تا پایان امشب به استانی‌ها اعلام می‌گردد.

 

کمیلی 17 اسفند 96 ساعت 22:30

احتمال تعطیلی مدارس و ادارات در روز شنبه  |  گردوخاک ۷ برابر حد مجاز/ توده عراقی تا شنبه در خوزستان |  پیش بینی شده با سرعت گرفتن باد، توده گردوخاک در کشور عراق تشکیل شود و تا روز شنبه خوزستان را فلج کند‌. | در رابطه با توقف خودروها و پروازها در این روز هشدار داده شده/ هنوز مدیریت بحران نسبت به گزارش هواشناسی واکنشی نداشته است.

 

با توجه به نمودار ماهواره ای از روند حرکت گرد و خاک در استان خوزستان مشخص است که توده گردو غبار با منشا عراقی در انتهای روز جمعه به سمت خوزستان زیاد می شود و میزان این گردو خبار نیز زیاد است.لذا باید دید در روز های آینده این نمودار بروز می شود و تغییر می کند یا گردوخاک خوزستان را فرا خواهد گرفت.

این نمودار در همین مطلب بروز می شود و اینکه در صورت هر گونه تعطیلی مدارس خوزستان و اهواز اعلام خواهد شد.آخرین نمودار از وضعیت گرد وغبار از روز پنج شنبه تا انتهای شب شنبه. طبق تصویر هر چه قدر به سمت بنفش حرکت کنیم میزان گرد و خاک بر واحد میکرو گرم بیشتر می شود

در صورت نیاز شما می توانید به کانال خوزستان خبر وصل شوید و به صورت لحظه ای از این اخبار مطلع شوید.لینک کانال در زیر :

 

کانال تلگرام خوزستان خبر

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *