تعطیل مدارس خوزستان

تعطیلی مدارس اهواز فردا شنبه | تعطیل مدارس خوزستان 8 اردیبهشت 1397

تعطیلی مدارس اهواز فردا شنبه | تعطیل مدارس خوزستان 8 اردیبهشت 1397

 با توجه به نمودار های گرد و خاک به نظر می رسد که گرد و خاک پدیده غالب برای شنبه نباشد و احتمال تعطیلی مدارس کم است ولی در صورت اعلام هرگونه خبر از سوی مدیریت بحران استانداری خوزستان در این رابطه تا اواخر وقت امشب از طریق کانال خوزستان خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

[button color=”green2″ bgcolor=”#” hoverbg=”#” textcolor=”#” texthcolor=”#” bordercolor=”#” hoverborder=”#” size=”big” align=”center” link=”https://t.me/khuzestankhabar” radius=”0″ outer_border_color=”#” icon_color=”#”]ورود به کانال[/button]

☸قابل توجه همراهان گرامی

💥به اطلاع می رساند تاکنون هیچگونه اطلاعیه ای از سوی مدیریت بحران استانداری خوزستان پیرامون تعطیلی مدارس یا ادارات بدلیل احتمال وقوع پدیده گردوغبار منتشر نشده است.لذا کلیه مدارس و مراکز آموزشی در صورت عدم صدور اطلاعیه مدیریت بحران فردا شنبه دایر خواهند بود.قابل ذکر است که در صورت انتشار هرگونه خبر یا اطلاعیه در خصوص تعطیلی روز شنبه از طریق کانال خوزستان خبر اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس اهواز

انتهای جمعه و شنبه هوا رو به بهبودی است. نمودار گرد وغبار از روز پنجشنبه تا انتهای شب شنبه. هر چه قدر به سمت بنفش حرکت کنیم میزان گرد و خاک بر واحد میکرو گرم بیشتر می شود.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *