اخبار اینستاگرام

همه چیز در مورد خودکشی جوان اردبیلی | فیلم | عکس | دلالیل خودکشی جوان اردبیلی

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

چند روز پیش فیلمی با عنوان خودکشی جوان اردبیلی در فضای مجازی منتشر شد.فیلمی دردناک که نشان می دهد فردی از بالای یک ساختمان نیمه کاره خود را به پایین پرت می کند.

بعد از آن فیلم درد ناک تر در فضای مجازی منتشر شد.فیلمی مربوط به قبل از خود کشی.جایی که  جوان اردبیلی از دوستان و خانواده خود حلایت می طلبد.

فیلم

صحبت های داخل فیلم

 

امروز آخرین روز زندگیمه، میخوام برم از این دنیا، دیگه نمی تونم تحمل کنم. این فیلمو برای این میذارم که اونایی که منو میشناسن اگه ازم بدی دیدن منو ببخشن.

مادر منو ببخش، پدر منو ببخش، ببخش اگه نشدم اون پسری که هرجا بری اسم سعید بیاد سرتو بالا بگیری، منو ببخشید.. سلامت باشن دوستان.

سلامت بمونین. سعیدتون رفت…

سید ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: یک جوان 19 ساله اردبیلی امروز با پرتاب خود از یک ساختمان نیمه کاره در میدان شریعتی اردبیل اقدام به خودکشی کرد.

وی گفت: این جوان قبل از خودکشی اقدام به انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود کرده و سپس خودکشی خود را انجام داده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل افزود: شخصا در محل حضور پیدا کرده و صحنه را بررسی نمودم که هیچ گونه جنایتی در این موضوع مطرح نبود و علت و انگیزه این اقدام از طرف جوان 19 ساله٬ هنوز در دست بررسی است.

خودکشی جوان اردبیلی اکنون در دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل دنبال می شود.جوان  ۱۹ ساله اردبیلی که هنوز علت خودکشی آن در مشخص نشده است.

سید ناصر عتباتی در گفت‌وگو با خبرگزاری ها گفت: خودکشی جوان اردبیلی 19ساله  در یک آپارتمان نیمه کاره 5 طبقه  در میدان شریعتی اردبیل اتفاقی ناراحت کننده بوده که بنده شخصا در محل حضور پیدا  کرده ام و به بررسی مسئله پرداختم.هیچ جنایتی در این موضوع مطرح نبود و علت و انگیزه این اقدام از طرف جوان 19 ساله ٬ هنوز در دست بررسی است. جسد فرد مذکور با دستور مقام قضایی جهت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی برده شده و دلایل و انگیزه خودکشی در حال بررسی است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *