مبعلی: این گروه ارزش یک اعتماد دیگر را دارد

خوزستان خبر- ایمان مبعلی که به عنوان یکی از دستیاران عبدالله ویسی به کادرفنی فولاد اضافه شده است، گفت که صد درصد توانش را برای شاد کردن هواداران فولاد به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از فوتبالی و به نقل از ورزش سه، پس از تغییراتی که در مدیریت فولاد رخ داد، جواد نکونام پس از پایان قراردادش از این تیم جدا شد تا مدیریت جدید، عبدالله ویسی به عنوان سرمربی جدید خوزستانی ها انتخاب کند. پس از انتخاب ویسی، او نیز اعضای کادرفنی خود را انتخاب کرد که نام ایمان مبعلی در میان آنها دیده می شود.

ایمان مبعلی که با فولاد به فوتبال ایران معرفی شد و سابقه 2 دوره حضور در این تیم را دارد، به عنوان یکی از فولادی های اصیل به کادرفنی عبدالله ویسی اضافه شده است. مبعلی روز گذشته با انتشار پستی خوشحالی اش را از بازگشت به فولاد ابراز کرد.

مبعلی در این پست اینستاگرامی نوشته است: به خاطر بازگشت به فولاد خوزستان خوشحالم، بازگشت به تیمی که نوجوانی و جوانی ام را در آن سپری کردم. زمانی که به عنوان یک جوان برای اولین بار پیراهن فولاد را در یک بازی رسمی پوشیدم احساس کردم می توانم کارهای بزرگی انجام دهم و به لطف عشق و استقبالی که از شما هواداران دریافت کردم، یک داستان زیبا آغاز شد.

با خودم از همان روز اول عهد کردم هر بار که پیراهن فولاد را برتن می کنم شما طرفداران را نومید نکنم و هر روز، در هر تمرین و به ویژه در بازی‌ها صد درصد توانم را برای شاد کردن شما به نمایش گذاشتم. با همراهی همبازیانم و حمایت شما خوبان قهرمانی بزرگ و خاطره انگیزی را در سال 84 در لیگ برتر تجربه کردیم و اشک شوق ریختیم،حالا به همان تیم دوست داشتنی و جوانی ام بازگشته ام، همراه با عبدالله ویسی که نقش تاثیر گذار و مهمی در آن قهرمانی فولاد در لیگ چهارم داشت.

امروز نمی خواهم حرف از مشکلات، جدایی بازیکنان کلیدی یا پنجره های بسته بزنم و دوست دارم باز هم مثل دوران بازی در مورد قهرمانی و افتخار صحبت کنم. آقا عبدالله جزو مربیانی است که هم قهرمان لیگ برتر شده ( با فولاد و استقلال خوزستان) و هم به دنبال قهرمانیست، ولی باید شرایط قهرمانی را به مرور فراهم کرد. باید پروژه ای ساخت قانع کننده برای رسیدن به قله های بلند مرتبه و تیمی برای آینده…

این تیم و این گروهی که با کوله باری از خاطره گرد هم جمع شده ارزش یک اعتماد دیگر را دارد. برادر شما ایمان مبعلی.

7474

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *