اخبار ورزشی خوزستان

زننده گل قهرمانی استقلال علیه آبی‌ها/ خاطره شیرین تکرار می‌شود؟

زننده گل قهرمانی استقلال علیه آبی‌ها/ خاطره شیرین تکرار می‌شود؟

زننده گل قهرمانی استقلال علیه آبی‌ها/ خاطره شیرین تکرار می‌شود؟

خوزستان خبر – درست ۹ سال قبل و در همین اردیبشت ماه استقلال با گل جواد نکونام در اهواز از سد فولاد خوزستان گذشت و سند قهرمانی در لیگ برتر را امضا کرد.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، استقلال آخرین بار در فصل ۹۲-۹۱ قهرمان لیگ برتر شد. در اردیبهشت ماه سال ۹۲ استقلالی‌ها در هفته ماقبل پایانی با گل جواد نکونام در خود اهواز فولاد را بردند و قهرمانی خود را مسجل کردند. حالا همان نکونام سرمربی فولاد است و می‌خواهد جلوی قهرمانی استقلال و فرهاد مجیدی را بگیرد. فولاد امسال در آسیا واقعا خوب کار کرد و آبروی فوتبال ایران را خرید وگرنه در جمع ۱۶ تیم برتر آسیا هم نماینده ای نداشتیم.

همان طور که می‌دانید فولاد با جواد نکونام در فینال جام حذفی فصل گذشته و در ضربات پنالتی استقلال را شکست داد و جام را بالای سر برد اما استقلالی‌ها بازی رفت لیگ امسال را یک بر صفر و با گل مهدی پور بردند تا بازی فردا شب بنوعی حکم فینال را داشته باشد. دیداری که می‌توان گفت برای مجیدی از نکونام هم مهمتر است و او اصلا دوست ندارد در اهواز بازنده باشد. البته فرهاد نیم‌نگاهی هم به نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان دارد اما اگر نکونام را ببرد تا ۹۹ درصد قهرمان است.

۹ سال قبل گل قهرمانی استقلال را نکونام به فولاد زد و حالا باید دید چه کسی به تیم خوب جواد نکونام گل می‌زند تا محبوب هواداران استقلال شود؟

1470