اخبار ورزشی خوزستان

تغییر پرکاس زود است / متوجه انتقادات به قاسم‌پور نمی‌شوم

تغییر پرکاس زود است / متوجه انتقادات به قاسم‌پور نمی‌شوم

تغییر پرکاس زود است / متوجه انتقادات به قاسم‌پور نمی‌شوم

ایسنا/خوزستان کاپیتان سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: باید به کادر فنی صنعت نفت احترام بگذاریم اما این دوستان هر لحظه که احساس کردند کارایی لازم را ندارند و نمی‌توانند کمک کنند، لطفاً دست باشگاه را برای تغییر باز بگذارند.

علی بختیاری‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص روند تیم نفت آبادان در لیگ بیست و دوم، اظهار کرد: نفت یک تیم لیگ برتری است و این که در بازی‌های خارج از خانه برنامه‌اش این باشد که صرفاً دفاع کند، نمی‌تواند قابل قبول باشد و به این صورت نفت نمی‌تواند تیم باکیفیتی باشد. هواداران این تیم دوست دارند، نفت فوتبال رو به جلویی بازی کند.

وی با بیان اینکه شکل بازی تیم نفت نیز قابل قبول نیست، افزود: البته اگر شکل بازی فعلی نفت به صورتی بود که نتیجه می‌گرفت قابل دفاع بود اما در شرایط فعلی قابل دفاع نیست. من حتی بعد از بردی که نفت در بازی خارج از خانه در مقابل تیم هوادار کسب کرد، خدمت یکی از دوستانم در کادر فنی تیم گفتم که شکل بازی خارج از خانه نفت قابل قبول نیست و این هشدار را به او داده بودم. نفت باید بتواند تیم‌ها را تحت فشار بگذارد و موقعیت گل خلق کند. 

بازیکن سابق تیم فوتبال نفت آبادان گفت: متأسفانه بازی‌های نفت با کیفیت نیست و من با این شکل بازی، نگران وضعیت تیم هستم. نفت حتی در بازی‌های خانگی به راحتی شکست می‌خورد. آن‌چه همه را نگران می‌کند شکست نفت در خانه مقابل دو حریف معمولی بوده است.

وی درباره اینکه برخی خواهان تغییر در رأس کادر فنی نفت شده‌اند، عنوان کرد: شش هفته زمان مناسبی برای تغییر نیست اما نگرانی‌ها زیاد است. باید به هواداران حق داد. به هر حال کسانی که در انتخاب آقای پرکاس نقش داشته‌اند باید پاسخگو باشند و سکوت باشگاه در این مقطع درست نیست. منظور من این نیست که تغییرات ایجاد کنند اما حداقل بیایند در خصوص انتخاب خود توضیح داده و از سرمربی خود برای کار بدون دغدغه حمایت کنند.

بختیاری‌زاده عنوان کرد: به هر حال هر کسی پرکاس را انتخاب کرده است باید به این روزها هم فکر می‌کرد. همچنان معتقدم که برای تغییر زود است اما باید فکری به حال تیم شود و کادر فنی بتواند در تعطیلات لیگ نقاط ضعف تیم را بررسی و ترمیم کند. باید باشگاه تا جایی که ممکن است فشار را از دوش کادر فنی کم کند.

وی افزود: باید به این کادر فنی احترام بگذاریم اما این دوستان هر لحظه که احساس کردند کارایی لازم را ندارند و نمی‌توانند کمک کنند، لطفاً دست باشگاه را برای تغییر باز بگذارند. مردم نگران ماندن تیم در لیگ برتر هستند. آرزو دارم پرکاس و همکارانش نتیجه بگیرند. ضمن اینکه اصلاً متوجه این حجم از انتقادات به آقای قاسم‌پور مدیر فنی تیم نیستم و اگر در تیم اتفاقی افتاده است باشگاه باید پاسخگو باشد نه مدیر فنی.

این مربی فوتبال در پایان گفت: متأسفانه در حال حاضر دو، سه بازیکن در تیم نفت هستند که صرفاً به خاطر اسم‌شان در زمین هستند و کیفیت خوبی ندارند و در واقع فقط اسم آن‌ها در زمین است در حالی که اگر کادر فنی به چند جوان دیگر فرصت می‌داد، این جوانان در ادامه لیگ آماده‌تر می‌شدند و کارایی‌شان بالاتر می‌رفت. به هر حال اگر قرار بر عدم نتیجه‌گیری بود، ای کاش جوانان خوب تیم به کار گرفته می‌شدند.

انتهای پیام