اخبار ورزشی خوزستان

مدیرعامل جدید نفت آبادان: انتظار حمایت و صبوری داریم

مدیرعامل جدید نفت آبادان: انتظار حمایت و صبوری داریم

مدیرعامل جدید نفت آبادان: انتظار حمایت و صبوری داریم

خوزستان خبر – مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: هواداران آبادانی و مسوولان تیم را بیشتر از گذشته حمایت کنند تا به نتایج دلخواه دست یابیم.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از فوتبالی، احمد پارو درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: از حُسن توجه و نظر، هیات مدیره محترم باشگاه صنعت نفت آبادان برای این انتخاب تشکر کنم. قطعاً اهدافی در ابتدای سال توسط هیات مدیره طرح و برنامه ریزی شده است. انشاالله امیدواریم در ادامه بتوانیم این اهداف را به نحو احسنت انجام بدهیم.

وی با تقدیر از زحمات جهانگیر کی شمس، گفت:  برای او آرزوی صحت و سلامت داریم. امیدوارم که همچنان بتوانند در مجموعه هیات مدیره به ما کمک کنند، قطعاً خدماتش و تصمیمات کاربردی که برای باشگاه گرفتند بر کسی پوشیده نیست. امیدواریم ما هم بتوانیم به عنوان بدنه هیات مدیره در خصوص مدیر عامل اهدافی که برای این باشگاه طراحی و عنوان شده را خوب پیش ببریم. 

مدیرعامل صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با سایت این باشگاه در خصوص نتایجی که این تیم تا هفته ششم کسب کرده گفت: ابتدای فصل است و امیدواریم که در آینده نتایج بهتری کسب شود و از این شرایط خارج شویم. در واقع این موضوع می طلبد که مسئولین شهری و هواداران خوب آبادان مثل همیشه کمک و صبوری کنند و مثل همیشه حامی خوبی برای باشگاه صنعت آبادان باشند.

1470