اخبار ورزشی خوزستان

آغاز مسابقات مینی‌فوتبال پیشکسوتان خوزستان

آغاز مسابقات مینی‌فوتبال پیشکسوتان خوزستان

آغاز مسابقات مینی‌فوتبال پیشکسوتان خوزستان

سید علیرضا شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات مینی‌فوتبال پیشکسوتان خوزستان با حضور ۱۳ تیم در ۴ گروه به میزبانی تربیت بدنی فولاد خوزستان برگزار می‌شود.

دبیر کمیته مینی‌فوتبال هیئت ورزش‌های همگانی خوزستان گفت: شاهین اهواز، بانک صادرات و شهدای ناصر خسرو تشکیل دهنده گروه نخست هستند.

وی با بیان اینکه تیم‌های شرکت کننده هر شب به میدان می‌روند، افزود: تربیت بدنی فولاد خوزستان، تاکتیک اندیمشک، شهرداری مسجد سلیمان و صدای ساحل در گروه دوم رقابت‌ها حضور دارند.

دبیر کمیته مینی‌فوتبال هیئت ورزش‌های همگانی خوزستان گفت: آریان اهواز، منتخب رامهرمز و شهدای کارگر در گروه سوم برابر هم قرار خواهند گرفت.

شریفی با اشاره به اینکه قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال پیشکسوتان خوزستان پس از ۲۳ مسابقه مشخص می‌شود، ادامه داد: برق منطقه‌ای، میثم اهواز و شهید علیداد دهدز در چهارم گروه مقابل یکدیگر صف آرایی می‌کنند.

وی گفت: در این رشته نوپا توانستیم که علاقه‌مندان خوبی را جذب کنیم و با توجه به استقبال خوب از این رشته در آینده، تعداد علاقه‌مندان به این رشته بیشتر شود.

به گزارش خوزستان خبر بخش اخبار ورزشی خوزستان به نقل از مهر، در بازی مینی‌فوتبال هر تیم شامل ۶ بازیکن است و زمان بازی نیز دو نیمه ۲۵ دقیقه‌ای و ابعاد زمین شامل طول ۴۶ تا ۵۰ متر و عرض ۲۶ تا ۳۰ متر است و در چمن طبیعی، مصنوعی و خاکی می‌توان مسابقات آن را برگزار کرد.