اخبار ورزشی خوزستان

سکوت ادامه‌دار نکونام درباره پیشنهاد کی‌روش/ گرشاسبی: همچنان مخالفیم

سکوت ادامه‌دار نکونام درباره پیشنهاد کی‌روش/ گرشاسبی: همچنان مخالفیم

سکوت ادامه‌دار نکونام درباره پیشنهاد کی‌روش/ گرشاسبی: همچنان مخالفیم

ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، حضور جواد نکونام را در تیم ملی تکذیب کرد.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص صحبت‌های مطرح شده درباره قطعی شدن حضور جواد نکونام در تیم ملی به عنوان دستیار کارلوس کی روش، اظهار کرد: باشگاه فولاد با حضور آقای نکونام در تیم‌ملی موافقت نکرده است و اینکه گفته می‌شود وی دستیار کی‌روش شده است را تکذیب می کنم.

 وی ادامه داد: موضع ما همان موضع قبلی است و هیچگونه توافق و هماهنگی در خصوص این که نکونام، همزمان سرمربی تیم فولاد باشد و در تیم ملی نیز به عنوان دستیار کی‌روش فعالیت کند صورت نگرفته است است و اخبار منتشر شده پیرامون این قضیه را تکذیب می کنم. 

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: مدتی پیش فدراسیون به ما گفت که آقای کی روش درخواست داشته است که نکونام به عنوان دستیار وی در تیم ملی فعالیت کند که ما همان اعلام کردیم موافق نیستیم زیرا فولاد در مرحله حساسی به سر می برد. حتی آخرین تماسی که خود من با آقای نکونام داشتم، وی اعلام کرد که محکم به کار خودم در باشگاه فولاد ادامه خواهم داد. 

 به گزارش خوزستان خبر بخش اخبار ورزشی خوزستان به نقل از ایسنا، علی رغم اینکه در چند روز گذشته اخبار متعددی پیرامون حضور نکونام در تیم ملی مطرح شده اما او تاکنون موضع خود را مشخص نکرده است و هواداران تیم فولاد بارها خواستار مشخص شدن موضع سرمربی تیم خود بوده اند. مشخص نیست سکوت جواد نکونام نشان از رضایت او برای حضور در تیم ملی دارد یا با توجه به اینکه او خود را سرمربی فولاد می داند، تمایلی به این که به حواشی واکنش نشان دهد، ندارد. 

انتهای پیام