اخبار ورزشی خوزستان

تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان از رقابت های لیگ برتر کشور کنار گذاشته شد

تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان از رقابت های لیگ برتر کشور کنار گذاشته شد

تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان از رقابت های لیگ برتر کشور کنار گذاشته شد

عبدالله مرادی رئیس هیئت کشتی شهرستان مسجدسلیمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مسجدسلیمان،اظهارکرد: متاسفانه تیم کشتی شهرداری مسجدسلیمان که با بازیکنان صددرصد بومی در رقابت های لیگ برتر حضور داشت علیرغم تلاش های شبانه روزی مسولین شهرستان جهت قانع کردن اعضای شورای شهر به دلیل اصرار اعضای شورای شهر جهت انحلال تیم کشتی شهرداری و عدم موافقت جهت پرداخت مبلغ ورودی به مسابقات از این مسابقات معتبر کنار گذاشته شدیم.
مرادی گفت: آخرین فرصت برای پرداخت ورودی به مسابقات ساعت ۱۲ امروز بود که علیرغم رایزنی ها و تلاش های انجام شده لایحه شهرداری به شورای شهر برای پرداخت مبلغ ورودی به تصویب نرسید و رسماً آرزوی جوانان بومی مسجدسلیمان به دلیل سهل انگاری مسئولان شهرستان بر باد رفت.
رئیس هیئت کشتی مسجدسلیمان گفت:فصل گذشته به دلیل حمایت های انجام شده تیم کشتی نوجوانان شهرداری مسجدسلیمان مقام قهرمانی استان را کسب کرده بود و اگر این حمایت ها ادامه داشت قطعاً این نوجوانان و جوانان در آینده نزدیک افتخارات زیادی را برای شهر کسب می کردند. 
وی ادامه داد:متاسفانه هیچ انگیزه ای برای حمایت از ورزشکاران بومی توسط مسئولان شهرستان وجود ندارد و همین مسئله باعث سرخوردگی جوانان و نوجوانان که در نهایت یا مجبور به مهاجرت خواهند شد و یا به ناهنجاری های اجتماعی روی خواهند آورد که امیدواریم در این رابطه چاره اندیشی شود.
پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید