عباس حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب اهواز امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز در پی انتشار خبری مبنی بر تخریب و فروش قطعات شرکت لوله سازی اهواز اظهار کرد:از سوی دادستانی مرکز استان جلوی هر گونه اقدامی در این خصوص گرفته شده تا در دادگستری به موضوع رسیدگی شود. 

وی ادامه داد:رئیس قوه قضاییه در سخنان اخیر خود از سازمان بازرسی و دادستان های سراسر کشور، خواسته است که با متخلفینی که کارخانجات بنگاه‌های تولیدی را تعطیل و قطعات آن را به فروش می رسانند تا از زمین آن سواستفاده کنند، قاطعانه برخورد شود.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از فارس، شرکت لوله‌سازی اهواز در سال ۱۳۴۶ با استفاده از ماشین‌آلات مدرن، تجهیزات پیشرفته و به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص در راستای تولید لوله‌های فولادی برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب تأسیس شد.

لوله‌های تولیدی این شرکت شامل انواع لوله‌های فولادی، جوش مستقیم به روش HFW از سایز ۶ تا ۲۴ اینچ، SAWL از سایز ۲۴ تا ۵۶ اینچ و SAWH از سایز ۲۴ تا ۱۰۰ اینچ و تولید لوله‌های استراتژیک جداره چاه از سایز ۱۳ تا ۳۰ اینچ است.

شرکت لوله‌سازی اهواز در نیم قرن فعالیت خود، در راستای اجرای پروژه‌های ملی و آبادانی ایران اسلامی با شرکت‌های مختلفی از جمله شرکت ملی گاز ایران و شرکت ملی نفت ایران همکاری داشته است.

انتهای پیام/
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *