استاندارخوزستان: نامزدهای انتخابات پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

به گزارش خوزستان خبر به نقل از پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، قاسم سلیمانی دشتکی بیان کرد: پروتکل‌های بهداشتی لازم در زمینه انتخابات مشخص شده اند و نامزدها باید آنها را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه بحث کرونا، بحث مرگ و زندگی است، افزود: تلاش‌هایی شد تا میزان ابتلا به کرونا در استان کاهش پیدا کند به شکلی که فوتی‌های خوزستان از حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر به سه نفر در روز رسیده و تعداد بستری‌ها از حدود ۲هزار و ۵۰۰ نفر به حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر رسیده است.

استاندار خوزستان بیان کرد: ما دیگر نمی‌توانیم شاهد موج جدید کرونا در خوزستان باشیم، افرادی رعایت نمی‌کنند و دور هم جمع می‌شوند؛ هر چند موجب قوی شدن انتخابات می‌شود اما رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، پیام‌آور مرگ و ایجاد پیک جدید کرونا است.

وی افزود: اگر موج بعدی کرونا به وجود آید ممکن است تعداد زیادی از مردم از بین بروند از این رو نامزدها و مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بازهم شاهد پیک کرونا در استان نشویم.

سلیمانی دشتکی گفت: به پیروی از امام (ره) که در سخت‌ترین شرایط بر انتخابات تاکید داشت، وظیفه داریم تمام تمهیدات را فراهم کنیم تا مردم به پای صندوق‌های رای بیایند و از مردم تقاضا داریم که با شور و شوق به پای صندوق‌های رای بیایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *