رئیس ستاد مرکزی گفتمان مبارزه با فساد آیت الله رئیسی در کشور:
مبارزه با فساد خواست اصلی توده‌های مردم است

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری مهر، داود داودی پور عصر پنجشنبه در نشست با اعضای شورای مرکزی در اهواز، عنوان کرد: حضور هزار نفری مردم خوزستان با آیت الله رئیسی در ورزشگاه تختی، موج مردمی را برای حمایت از آیت الله در کشور ایجاد کرده است.

وی از حضور انقلابی و دشمن‌شکن مردم خوزستان در دیدار با آیت‌الله رئیسی تقدیر کرد و افزود: مردم در این مراسم که با مجوز وزارت بهداشت برگزار شد از اقصی نقاط استان خود را رسانده بودند که بی‌نظیر بود.

رئیس ستاد مرکزی گفتمان مبارزه با فساد آیت الله رئیسی در کشور عنوان کرد: حضور مردم خوزستان در همایش آیت‌الله رئیسی نمایشی از وحدت و هم‌افزایی اقوام و گروه‌ها و طوایف مختلف بود که یک سرمایه معنوی ارزشمندی است.

وی تأکید کرد: حضور در میان مردم و ارتباط مستقیم با اقشار مختلف و لمس گرفتاری‌های مردم یکی از ویژگی‌های مدیریتی آیت الله رئیسی است که در هشت سال گذشته بایگانی شد.

داودی پور اظهار کرد: خوزستان با وجود ظرفیت‌های بالا از مشکل بیکاری، کم‌آبی، اشتغال نیروی غیربومی و فاضلاب رنج می‌برد که آیت الله رئیسی برای آنها برنامه دارد.

وی یادآور شد: ریشه عمده مشکلات خوزستان فساد است و برای توسعه خوزستان منابع مالی و انسانی کافی داریم ولی فساد اجازه تنفس به خوزستان نمی‌دهد.

رئیس ستاد مرکزی گفتمان مبارزه با فساد آیت الله رئیسی در کشور گفت: موریانه فساد در هشت سال گذشته در بخش‌های مهم کشور لانه گزینی کرده و برای کارآمدی نظام نیاز به مبارزه جدی و بی‌امان با فساد داریم.

وی تأکید کرد: برای اینکه اجازه ندهیم دوباره مسائل نیشکر هفت‌تپه در خوزستان تکرار شود باید با مشارکت بالا به آیت‌الله رئیسی که کارنامه روشنی در مبارزه با فساد دارند، رأی دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *