حضور دشمن‌شکن ملت برای افزایش اقتدار و عزت ایران ضروری است

به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب عصر جمعه در حاشیه همایش نهضت روشنگری ستایشگران (مداحان) خوزستان در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر سپاه در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستایشگران، مداحان و شعرا مخاطبان جوان، پرشور و فعالی دارند که در این همایش جهت دعوت از جوانان برای حضور حداکثری در انتخابات و برگزاری هرچه پرشورتر این حماسه برگزار شد.

وی افزود: امروز همگی ستایشگران اهل بیت(ع) هستیم و هیچ فرقی ندارد که اهل سنت یا شیعه باشیم؛ شیعه و سنی همگی به اهل بیت(ع) ارادت خاصی دارند و انتخابات نیز نماد عزمت ارادتمندان به پیامبر و اهل بیت(ع) است.

فرمانده قرارگاه عمار تصریح کرد: انتظار می‌رود حضور پرشور و پررنگ مردم در انتخابات امسال، پایانی برای تمامی توطئه‌های دشمن پس از ۴۳ سال باشد.

حماسه ۲۸ خرداد مشت محکمی بر دهان استکبار است

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان نیز گفت: در حماسه ۲۸ خردادماه، مداحان اهل بیت(ع) و شعرای دوران دفاع مقدس، نقش برجسته ای دارند و امید است در این عرصه نیز برای مشارکت حداکثری و ناکامی استکبار جهانی با اشعار حماسی و شور حسینی خود از مردم دعوت کنند.

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور افزود: بی شک حضور مردم در انتخابات امسال که به مراتب حساس تر از گذشته است می تواند مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم‌خورده نظام وارد کند چرا که دشمنان ماه ها است برای کمرنگ جلوه دادن انتخابات در تلاش هستند اما این بار نیز مقابل ملت شریف ایران شکست خواهند خورد.

نقش موثر جامعه ستایشگر در ابعاد جامعه غیرقابل انکار است

 مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه ولی عصر(عج) خوزستان نیز گفت: در راستای هم‌افزایی و انسجام بخشی هرچه بیشتر جامعه ستایشگر استان همایش رشد نهضت روشنگری با تعامل مشترک بسیج مداحان، هیات های مذهبی و کانون مداحان استان به منظور یکپارچه سازی و وحدت کلمه با هدف رشد و توانمندسازی این جامعه و نقش آفرینی در عرصه‌های مختلف سیاسی، دفاعی، فرهنگی و جهاد اجتماعی برگزار شد.

عبدالرحمان روهنده افزود: نقش موثر جامعه ستایشگر در تمامی ابعاد جامعه غیرقابل انکار است و حضور میدانی و معنوی مداحان ، شاعران و هیات های مذهبی در دفاع مقدس، دفاع از حرم، تحولات سیاسی و مسائل اجتماعی از جمله سیل فروردین ماه ۹۸ و همچنین نقش مطالبه‌گری این جامعه از مسئولان در خصوص آبگرفتگی بندر امام برای مردم قابل لمس بود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نیز جهت تحقق دولت اسلامی به امر ولی امر مسلمین جهان، یکبار دیگر جامعه ستایشگر با استفاده از هنر مداحی و شعر در هیات‌های مذهبی برای خلق حماسه‌ای دیگر به میدان آمده است.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه ولی عصر(عج) خوزستان گفت: پیش از این در سال های گذشته این همایش با محتوای آموزشی برگزار شده بود اما امسال با توجه به انتخابات و حساسیت موضوع رویکرد این همایش، روشنگری بوده و در حال حاضر که دشمن تا دندان مسلح از همه ابزارهای رسانه ای جهت انشقاق و سیاه‌نمایی و ایجاد ناامنی در جامعه به میدان آمده، جامعه ستایشگر استان تا آخرین نفس از آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش‌های سردار شهید سلیمانی تا تحقق تمدن اسلامی در میدان حاضر است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *