انقلابیون زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند

به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد شامگاه جمعه در حاشیه دیدار با طلاب و روحانیون جوان استان خوزستان در مصلای اهواز با موضوع حضور حداکثری در انتخابات، در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اکنون در آستانه انتخابات سرنوشت سازی در کشور قرار گرفته ایم و این وظیفه نیروهای انقلابی است تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود بستر مناسب را برای حضور پررنگ و حداکثری مردم فراهم کنند.

وی افزود: ما نیز در قالب جامعه طلاب و روحانیون استان به عنوان خادمان مردم، تلاش داریم تا با دیدارهای متعدد با اقشار گوناگون، راهکارهای رسیدن به حضور حداکثری را تبیین کنیم و شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: دیدار با شیوخ عشایر، بزرگان و سران طوایف، اقوام مختلف، طلاب و روحانیون استان انجام شده و دیدارهایی نیز با رای اولی‌های دختر و پسر نیز در دستور کار است چرا که آنها سرمایه های آینده کشور به شمار می روند.

وی تصریح کرد: برگزاری این جلسات برای انتخاب نامزد اصلاح و انقلابی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، جهت شکل گیری دولت جوان و انقلابی موثر است.

حجت الاسلام موسوی فرد بیان کرد: امید می رود ملت با بصیرت ایران اسلامی و بخصوص مردم شریف خوزستان با حضور گسترده خود در روز انتخابات بار دیگر حماسه ای تاریخی را در کارنامه درخشان این نظام اسلامی رقم بزنند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *