از خانواده «دهقان فداکار» اندیمشکی تجلیل شد

حسن دهقان مدیر اجرایی عتبات عالیات اندیمشک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: به مناسبت عید غدیر خم مراسم تجلیل از خانواده شهیدمحمداسماعیلی سزاری با حضور مسئولان اندیمشک در روستا سزار این شهرستان انجام شد.

او افزود: شهید محمداسماعیلی سزاری با مشاهده ریزش کوه در مسیر ریل قطار اندیمشک به سمت تهران در بین ایستگاه شهبازان و تله زنگ مسدود شدن این خط راه آهن، توانست با اقدام فداکارانه از بروز حادثه و سقوط قطار مسافربری به دره جلوگیری کند.

دهقان بیان داشت: این شهید با شجاعت و فداکاری و از خودگذشتگی با از دست دادن جان خود در این راه توانست جان ۷۵۰ رزمنده که مسافر این قطار مسافر بری بودند را نجات دهد.

مدیر اجرایی ستادبازسازی عتبات اندیمشک با بیان اینکه گروه مستند «فانوس روشن» در این مراسم حضور داشتند،گفت: این گروه مستند ساز با حضور در روستای سزار اندیمشک به زودی مستند از خودگذشتگی این شهید را به تصویر خواهند کشید.

حسن دهقان با اشاره به مقام والای شهدا نزد خدا در قرآن کریم گفت: شهدا جان خود را برای امنیت کشور ایران فدا کردند و قطعا خانواده شهدا نیز ادامه دهنده راه آن ها و در نزد خدا از جایگاه خاص و ویژه ای برخوردار خواهند بود،همچنین در این مراسم از برادر این شهید که از رزمندگان و آزاده سرافراز دفاع مقدس است تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *