جشن بزرگ غدیریون در اهواز برگزار شد

به گزارش خوزستان خبر به نقل از ایرنا ، جشن بزرگ عید سعید غدیر با نام غدیریون پنجشنبه شب با حضور جمعی از مردم ولایت‌مدار و مومن خوزستان و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح ، مسوولان استان و جامعه روحانیت در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.

باتوجه به خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا، تعدادی از ماموران بهداشت و درمان جهت بررسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجموعه ورزشی تختی حضور داشتند.

فاصله گذاری اجتماعی و همچنین زدن ماسک توسط حاضران در این آیین از ضرورت‌ها بود که ماموران مستقر در ورزشگاه بر آن تاکید داشتند و تذکرات لازم را به حاضران می دادند .

شب گذشته نیز تعدادی از مردم خوزستان با راه اندازی کاروان های شادی خودرویی و موتوری در سراسر استان این جشن بزرگ را گرامی داشتند.

حجت الاسلام علیرضا پناهیان از روحانیون سرشناس کشور و میثم مطیعی از مداحان برجسته اهل بیت(ع) از میهمانان ویژه جشن بزرگ غدیر بودند.

مولودی خوانی و همسرایی با جمعیت ،شعرخوانی، نورافشانی و سرودهای انقلابی از جمله برنامه های جنس بزرگ غدیریون در اهواز بود.

حاضران از اقدام مختلف خوزستانی با در دست داشتن پرچم مقدس ایران اسلامی بار دیگر همبستگی و اتحاد خود را در این آیین مذهبی به رخ دشمنان کشیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *