گذر ایام نباید موجب کمرنگ شدن نقش زنان در جنگ شود

به گزارش خوزستان خبر به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حبیب عفری مفرد فرماندار هویزه در جلسه کمیته زن و هفته دفاع مقدس این شهرستان گفت: زنان پرچم داران اسلام و اسوه‌های صبر و استقامت و ایثار هستند که همیشه در تمام عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی و فرهنگی مروج نقش اثرگذار زن در جامعه اسلامی بودند.

او افزود: نقش زنان در زمان جنگ برجسته و محوری بود و ما نباید بگذاریم گذر ایام، موجب کمرنگ شدن این نقش برای نسل‌های جدید شود. آن روز زنان، سهم و نقش خود را ادا کردند، اما امروز وظیفه همه ما این است که به‌درستی رشادت‌های زنان و مادران دوران حماسه را به نسل جدید انتقال دهیم و صبر و استقامت آنان را که میراث فرهنگی بزرگی است، به فرزندان برسانیم.

در ادامه انی نشست محمودی مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری به تشریح برنامه‌های پیشنهادی حوزه بانوان پرداخت که مقرر شد برنامه‌ها نیز اجرایی گردند.

جلسه کمیته زن و هفته دفاع مقدس شهرستان هویزه به ریاست حبیب عفری مفرد فرماندار هویزه و با حضور حلفی معاون فرماندار، محمودی کارشناس امور بانوان و خانواده فرمانداری و رابطین بانوان ادارات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری هویزه تشکیل شد.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *