پیگیری تزریق واکسن کرونا برای ۷۰۰ دانش آموز استثنایی واجد شرایط

به گزارش خوزستان خبر به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، علی ممبینی، رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان در خصوص واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان استثنایی در استان گفت: تاکنون ۸۰ درصد از معلمان و تعدادی از دانش آموزان ۱۸ سال به بالا واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

او افزود: همچنین برای واکسیناسیون دیگر دانش‌آموزان واجد شرایط که حدود ۷۰۰ نفر هستند از طریق مکاتبه با نهاد‌های مختلف در حال پیگیری هستیم.

ممبینی اظهار داشت: با توجه به گزارش خوزستان خبر به نقل از وزارت آموزش پرورش در سال تحصیلی قبل، آموزش پرورش استثنایی خوزستان جزو استان‌های برتر در زمینه شبکه شاد بوده است، بطوریکه علاوه بر تدریس غیرحضوری که در این شبکه صورت می‌گرفت، به دلیل رنگ زرد بعضی شهر‌ها برای آن دسته از دانش‌آموزانی که امکان دسترسی به این برنامه را نداشتند آموزش حضوری نیز در نظر گرفته شد که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مدارس و یا با ارائه بسته‌های آموزشی در منزل از طرف معلمان صورت گرفت.

این مقام مسئول تصریح کرد: از طریق تفاهم‌نامه‌ای که پارسال بین سازمان آموزش و پرورش استثنایی و استانداری خوزستان بسته شد، برای ۸۰۰ نفر از دانش‌آموزانی که از داشتن تلفن همراه محروم بودند، حدود ۷۵۰ گوشی همراه و تبلت خریداری و مابقی نیز از طرف معلمان و خیرین اهدا شد.

انتهای پیام/گ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *