اخبار خوزستان

آب سد دز به شهرها و روستای خوزستان می‌رسد

آب سد دز به شهرها و روستای خوزستان می‌رسد

آب سد دز به شهرها و روستای خوزستان می‌رسد

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا جانباز عصر امروز دوشنبه ضمن بازدید از پروژه‌های آب‌رسانی در خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از یکی از پروژه‌های مهم طرح غدیر بازدید و مقرر شده که بخش مورد نیاز آب شهر اهواز از انتهای کانال چمران توسط خط لوله به تصفیه‌خانه‌های شماره یک و دو توسط ایستگاه پمپاژ منتقل شود.

مدیرعامل آبفای کشور با بیان اینکه در جبهه‌های متعدد از جمله در زمینه لوله‌گذاری و ایستگاه پمپاژ روند کار اتمام پروژه در حال انجام است، خبر داد: برنامه‌ریزی شده تا ظرف دو ماه آینده به‌طور کامل این پروژه به انتها برسد.

وی افزود: با کامل شدن این پروژه، آب با کیفیت از کانال چمران به دو تصفیه‌خانه شهر اهواز منتقل خواهد شد چون این پروژه یکی از پروژه‌هایی است که به پایداری و ارتقای کیفیت آب شهر اهواز کمک می‌کند.

وی با بیان اینکه پروژه آب‌رسانی دیگری توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء در حال اجراست، ادامه داد: موانع و مشکلات این طرح بررسی و احصا شده و لوله‌گذاری این پروژه به سمت سد دز در حال انجام و این پروژه با سرعت خوب در حال اجراست.

مدیرعامل آبفای کشور گفت: تا پایان سال سعی می‌شود که آب با کیفیت بسیار بالای دز به نقاط جمعیتی شهرها و روستاهای تحت پوشش طرح غدیر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *