اخبار خوزستان

معرفی کتاب‌های مهدویت در کانون‌های مساجد

معرفی کتاب‌های مهدویت در کانون‌های مساجد

معرفی کتاب‌های مهدویت در کانون‌های مساجد

کتاب‌های مهدویت در شنبه‌های کتابخوانی کانون‌های مساجد خوزستان معرفی می‌شوند .

به گزارش خوزستان خبر به نقل از  خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد خوزستان گفت: از مهمترین و جذاب‌ترین برنامه‌های کانون‌های مساجد، برگزاری طرح کتابخوانی شنبه‌های کتاب است که در کانون‌ها برگزار می‌شود و اولویت آن معرفی جهت مطالعه کتاب‌هایی با موضوع مهدویت و ظهور منجی هستند.
معرفی کتاب‌های مهدویت در کانون‌های مساجد
حجت الاسلام مرتضی همت پور اظهار کرد: یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد ترویج فرهنگ مهدویت و توسعه گفتمان مهدویت است که به خوبی در کانون‌های مساجد در حال اجرا است.

مدیر دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری استان خوزستان افزود: یکی از مهمترین و جذاب‌ترین برنامه‌های کانون‌های مساجد، برگزاری طرح کتابخوانی شنبه‌های کتاب است که روز‌های شنبه در کانون‌ها برگزار می‌شود و اولویت آن معرفی جهت مطالعه کتاب‌هایی با موضوع مهدویت و ظهور منجی هستند.

وی با بیان اینکه در بخش هنری نیز فعالیت‌های مختلفی در زمینه ارادت به ساحت مقدس حضرت حجت (عج) اجرا شده است اضافه کرد: امروزه شاهد هستیم که در سامانه بچه‌های مسجد گروه‌های سرود بسیاری به ثبت رسیده اند که عمده آثار این گروه‌ها سرود‌هایی با موضوع مهدویت هستند.

بیشتر بخوانید: برگزاری همایش بین المللی مهدویت ، فرصت ها و چالش ها در اهواز+فیلم

حجت الاسلام همت پور تصریح کرد: در زمینه بصیرت افزایی کانون‌های فرهنگی هنری اقدامات بسیاری انجام داده اند که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع ماهیت فرقه یمانی اشاره کرد، علاوه بر این بروشور‌هایی با موضوع مهدویت در سطح مناطق مختلف توزیع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *