اخبار خوزستان

۳۵ درصد دانش آموزان خرمشهر واکسینه شدند

۳۵ درصد دانش آموزان خرمشهر واکسینه شدند

۳۵ درصد دانش آموزان خرمشهر واکسینه شدند

محمدعلی احمدزاده دوشنبه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون چهار هزار و۹۶۰ دانش آموز نوبت اول واکسن کرونا خود را دریافت کردند.

وی ادامه داد: به منظور شرکت در واکسیناسیون یک جلسه‌ با مدیران مدارس و معلمان متوسطه اول و دوم خرمشهر برگزار شد و مقرر شده دانش‌آموزان برای دریافت واکسن ترغیب و تشویق شوند.

احمدزاده به استقرار پایگاه‌های تزریق واکسن در مدارس خرمشهر اشاره کرد و گفت: روز سه‌شنبه به عنوان روز واکسیناسیون دانش آموزی در شهرستان خرمشهر اعلام شده که در این روز برای استقبال دانش آموزان، آموزش فضای مجازی تعطیل شده است.

وی ادامه داد: طبق مصوبه شورای آموزش و پرورش استان از مدیران مدارس خواسته شده که کارت واکسیناسیون دانش آموزان را در پرونده دانش آموزی بایگانی کنند تا جدیت بیشتری برای اجرای این طرح اتخاذ شود.

مدیر آموزش و پرورش خرمشهر گفت: برای واکسیناسیون دانش آموزان روستاها با هماهنگی مرکز بهداشت از خانه‌های بهداشت روستایی و یا از گروه‌های سیار در روستاها استفاده خواهد شد.

وی بیان داشت: در حال حاضر ۲ دبیرستان گلستان ولایت و شهدای هشت شهریور به عنوان پایگاههای واکسیناسیون برای واکسینه کردن دانش آموزان فعال شدند.

 ۳۹ هزار و ۴۰۰ دانش آموز سال تحصیلی جدید را در شهرستان خرمشهر آغاز کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *