اخبار خوزستان

مبعلی: تیم پرمهره‌ای داریم/ تلاش‌مان برد مقابل پرسپولیس است

مبعلی: تیم پرمهره‌ای داریم/ تلاش‌مان برد مقابل پرسپولیس است

مبعلی: تیم پرمهره‌ای داریم/ تلاش‌مان برد مقابل پرسپولیس است

ایسنا/خوزستان مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم خوب و پرمهره ای داریم و بازیکنان مان می توانند در ادامه مسیر به ما کمک کنند.

ایمان مبعلی در گفت وگو با ایسنا درباره آمادگی فولاد پیش از بازی با پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر، اظهار کرد: دو، سه مرحله اردوی خوب داشتیم و کم کم برای اولین بازی مان مقابل پرسپولیس آماده می شویم. پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا شکست خورده است اما قطعا یک بازی خیلی سخت با این تیم داریم.

وی افزود: هیچ تیمی از قبل بازنده نیست و هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد و با برنامه بهتر و تلاش بیشتر کار کند، می تواند برنده باشد. ما هم تلاش می کنیم در اولین بازی مان در خانه نتیجه بگیریم و بتوانیم با برد پرسپولیس به سه امتیاز برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: خیلی نمی خواهم به مشکلات مان، پنجره بسته و این که نتوانستیم بازیکن بگیریم، ورود کنم. اکنون پنجره مان باز است اما بازیکنی نیست که جذب کنیم. البته به دنبال جذب بازیکن هستیم. ضمن این که باید بگویم تیم خوب و پرمهره ای داریم و همین بازیکنان می توانند در ادامه مسیر به هدف هایی که باشگاه دارد، به ما کمک کنند.

وی  در پاسخ به این  سوال که آیا با همین بازیکنان فولاد می تواند در چند جبهه به رقابت بپردازد؟ گفت: بازیکنان خیلی خوبی داریم که می توانیم به آن ها امیدوار باشیم. البته در یکی، دو پست نیاز به بازیکن داریم و ان شاءالله بتوانیم بازیکنان مدنظر را جذب کنیم. تیم مان خوب است اما قطعا جذب بازیکن به ما در لیگ قهرمانان آسیا کمک می کند.

مبعلی درباره هوادران تیمش نیز خاطرنشان کرد: دوست داریم مثل همیشه هواداران از فولاد حمایت کنند و فرصتی را در اختیار کادر فنی جدید قرار دهند و ما هم تمام تلاش مان را می کنیم و دوست داریم نتیجه بگیریم. ان شاءالله در این مسیر هواداران به فولاد کمک کنند و امیدوارم امسال یک سال خوب را سپری کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *