اخبار خوزستان

لزوم اضافه شدن رشته کشاورزی به دانشگاه علمی کاربردی اندیمشک

لزوم اضافه شدن رشته کشاورزی به دانشگاه علمی کاربردی اندیمشک

لزوم اضافه شدن رشته کشاورزی به دانشگاه علمی کاربردی اندیمشک

باشگاه خبرنگاران جوان اهواز – احسان رضایتی گفت: با توجه به اینکه شغل بسیاری از مردم اندیمشک کشاورزی است و شرایط اقتصادی مردم شهر ما به کشاورزی بستگی دارد، دانشگاه علمی کاربردی باید درخواست اضافه شدن رشته کشاورزی و رشته‌های مربوط به ماشین‌آلات کشاورزی را ارائه دهد.

به گفته او دانشگاه علمی کاربردی شهرداری یک دانشگاه کارآفرینی است و باید تعاملات بیشتری بین این دانشگاه با اداراتی که در حوزه اقتصاد و کارآفرینی فعالیت می‌کنند، صورت گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر اندیمشک می گوید: باید کلاس‌های این ادارات با همکاری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری برگزار شود تا کارآفرینان با فضای دانشگاه آشنایی پیدا کنند و همکاری‌های بیشتری صورت گیرد.

این مقام مسئول گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری آمادگی هر نوع همکاری با دانشگاه علمی کاربردی که زیرمجموعه شهرداری است را دارند.

به گفته او دانشگاه باید محل آموزش و پژوهش باشد و در حوزه‌های مختلف پژوهشی به شهرستان اندیمشک کمک کند.

رضایتی می گوید: با توجه به اینکه شغل بسیاری از مردم اندیمشک کشاورزی است و شرایط اقتصادی مردم به کشاورزی بستگی دارد، دانشگاه علمی کاربردی باید درخواست اضافه شدن رشته کشاورزی و رشته‌های مربوط به ماشین‌آلات کشاورزی را ارائه دهد و در برپایی همایش‌های علمی پژوهشی در حوزه‌های مختلف مانند عمران، گردشگری، توریستی و مسائل اجتماعی پیشقدم باشد.

انتهای پیام/م

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *