اخبار خوزستان

مردم دزفول با راهپیمایی اقدامات اخیر آشوب گران را محکوم کردند

مردم دزفول با راهپیمایی اقدامات اخیر آشوب گران را محکوم کردند

مردم دزفول با راهپیمایی اقدامات اخیر آشوب گران را محکوم کردند

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری موج خوزستان، مردم و نمازگزاران جمعه دزفول پس از اقامه نماز در حرکتی مردمی با سر دادن شعار بار دیگر به ارزش‌های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

آنها رفتار ساختارشکنانه اخیر عده‌ای عوامل خودفروخته و آشوبگر در تعرض به ساحت مقدس شهدای شهر دارالمونین و پایتخت مقاومت ایران دزفول را محکوم کردند.

نمازگزاران همچنین به صورت مسالمت آمیز بر ضرورت توجه دولتمردان به مطالبات بر حق مردم تاکید کردند.

راهپیمایان در این راهپیمایی شعارهایی نظیر “دزفول، نماد عزت و ایثار، چون کوه در راه امام ایستاده است”، “در جنگ اقتصادی، با مدد خداوند، ملت هشیار ما پیروز این نبرد است”، “رسانه معاند ننگت باد ننگت باد”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر اسرائیل” و “ملت ما بیدار است” سر دادند.

 امام جمعه دزفول پیش از این راهپیمایی در خطبه‌های نماز جمعه دزفول با اشاره به تلاش عده‌ای در چهار راه شریعتی این شهر برای ایجاد ناامنی و بی‌نظمی گفت: این تلاش مذبوحانه با حضور به موقع ماموران انتظامی، بسیج و نیروهای امنیتی ناکام ماند.

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی افزود: ما برای انقلاب و نظام جوان و خون داده‌ایم و هرگز اجازه نمی‌دهیم عده‌ای اراذل و اوباش که سر در آخور منافقان و سلطنت طلبان دارند، آرامش جامعه را به هم بزنند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های معاند با تحریف این اتفاق قصد بزرگنمایی آن را داشتند، ادامه داد: رسانه منوتو کلیپی از آتش سوزی پمپ بنزینی در دزفول نشان داد که صحت نداشت.

تعدادی از افراد چهارشنبه شب گذشته در چهارراه شریعتی دزفول تجمع کرده و شعارهای ساختارشکن سردادند.