اخبار خوزستان

بازدید شهردار اهواز از کوی مهدیس

بازدید شهردار اهواز از کوی مهدیس

بازدید شهردار اهواز از کوی مهدیس

بازدید شهردار اهواز از کوی مهدیس

امینی شهردار اهواز به همراه مجتبی یوسفی نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل آبفا و سازمان آب و برق و مدیر شهرداری منطقه ۸ از کوی مهدیس بازدید کردند.

به گزارش خوزستان خبر به نقل از اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۸ اهواز ، در این بازدید که با گفت وگوی چهره به چهره با شهروندان در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) کوی مهدیس آغاز شد.

شهروندان کوی مهدیس، آسفالت معابر، احداث پارک و زمین ورزشی را مهمترین مطالبه خود از شهرداری دانستند، مجتبی یوسفی در پاسخ به مطالبات شهروندان قول مساعدت برای تامین بودجه احداث زمین ورزشی را به شهروندان داد.

رضا امینی در گفت وگو با شهروندان اظهار کرد: عملیات لکه گیری و آسفالت معابر پیش از آغاز سال نو شروع شد و تاکنون نیز به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

وی افزود: برای انجام عملیات آسفالت معابر فاقد آسفالت ابتدا باید زیرسازی لازم و استاندارد صورت گیرد و از آنجاییکه اگر فاصله زیرسازی و آسفالت طولانی شود ممکن است قبل از اجرای آسفالت تخریب شود.
لذا اولویت آسفالت برای معابری است که زیرسازی آنها تکمیل شده است.

شهردار اهواز ادامه داد: در خصوص آسفالت معابر مهدیس نیز با توجه به اتمام زیرسازی برخی معابر که زمان زیادی از زیرسازی آنها گذشته است لذا براساس اولویت بندی عملیات آسفالت آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به مطالبه شهروندان مبنی بر احداث پارک در کوی مهدیس توضیح داد: توسعه فضای سبز و افزایش سرانه آن جزو اولویت های مهم شهرداری اهواز است، لذا با توجه به قول مساعد نماینده محترم مجلس آقای یوسفی در خصوص تامین چمن، مدیر منطقه نسبت به مکان یابی برای احداث یک پارک در این محله اقدام کند.