اخبار خوزستان

نخاله‌های ساختمانی منطقه ۸ اهواز جمع‌آوری شد

نخاله‌های ساختمانی منطقه ۸ اهواز جمع‌آوری شد

نخاله‌های ساختمانی منطقه ۸ اهواز جمع‌آوری شد

محمدرضا قنواتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: تخلیه غیرمجاز نخاله‌های ساختمانی در خیابان‌های سطح شهر یکی از مشکلاتی است که شهرداری اهواز با آن دست و پنجه نرم می‌کند و با وجود تعیین مکان مشخص توسط شهرداری و همچنین جی. پی. اس دار کردن خودروهای حمل نخاله هنوز این مشکل برطرف نشده است.

وی افزود: پیش از پایان سال در یک عملیات ضربتی جمع‌آوری نخاله‌ها در سطح شهر انجام شد، اما در سال جدید بازهم تخلیه غیرمجاز این نخاله‌ها انجام شده است و شهرداری نیز به‌طور مستمر در حال پاکسازی خیابان‌ها است.

مدیر منطقه هشت شهرداری اهواز تصریح کرد: با تلاش واحد خدمات شهری و با استفاده از چند دستگاه لودر و خودرو حمل نخاله، تمام نخاله‌های تخلیه شده در سطح نواحی دو و چهار منطقه هشت، خیابان‌های بشارت سوم، انتهای خیابان امام شرقی، انتهای بلوار دعبل خزاعی و همچنین خیابان منتهی به تالارهای عروسی جمع‌آوری و به محل‌های مشخص شده توسط شهرداری، منتقل شد.

وی خاطر نشان کرد: از آنجایی که تخلیه نخاله‌ها در کنار محل‌های مسکونی و تجاری که محل تردد شهرودان است به علت وجود جانوران موزی در میان نخاله‌ها می‌تواند آسیب زننده باشد، شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده تخلیه نخاله در سطح شهر موارد را بلافاصله به نیروی انتظامی و شهرداری اطلاع دهند و شماره پلاک خودرو را اعلام کنند تا پیگیری لازم انجام شود.