اخبار خوزستان

محموله 50 میلیاردی قاچاق کالا در "خرمشهر" کشف شد

محموله 50 میلیاردی قاچاق کالا در "خرمشهر" کشف شد

محموله 50 میلیاردی قاچاق کالا در "خرمشهر" کشف شد

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهوازو به نقل از پایگاه پلیس سردار “سید محمد صالحی” در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه جدی و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس با تسلط اطلاعاتی و کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون کشنده در محور خرمشهر به اهواز حامل کالای قاچاق شناسایی و متوقف کردند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از کامیون توقیفی بار لیوان درسایزهای مختلف خارجی و چراغ “شب خواب بالنی” فاقد مارک با سایزهای مختلف و فاقد هرگونه مجوزگمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی محموله قاچاق را 50 میلیارد ریال برآورد کردند، بیان داشت: در این ارتباط یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار صالحی در خاتمه خاطر نشان کرد: مبارزه با پدیده قاچاق که یکی از عوامل اصلی اخلال در بازار و نظام اقتصادی کشور است نیازمند عزمی ملی است و در کنار اجرای ماموریت‌های پلیس، از شهروندان نیز انتظار می رود در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیر مجاز افراد در این خصوص با تماس با سامانه 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند. 

انتهای پیام /331/ی