اخبار خوزستان

توضیح روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز در خصوص خبر قطعی برق این مرکز

توضیح روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز در خصوص خبر قطعی برق این مرکز

توضیح روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز در خصوص خبر قطعی برق این مرکز

به گزارش خوزستان خبر به نقل از خبرنگار برنا از اهواز، روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) امروز جمعه 14 مرداد ماه در پی انتشار خبری مبنی بر قطعی برق این مرکز درمانی در فضای مجازی و برخی رسانهها، توضیح هایی ارایه کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

با توجه به انتشار خبر قطعی برق بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز در فضای مجازی و بعضی از رسانه‌ها به اطلاع می‌رساند: در راستای دستورالعملهای پدافند غیرعامل، هماهنگی عوامل شرکت برق اهواز، تاکید کارشناسان این شرکت در خصوص ایمنسازی فوری پست اصلی ورودی برق، تعویض کابلهای اصلی فرسوده برای جلوگیری از آتش سوزی و همچنین اتصال برق اصلی بیمارستان به خط پشتیبان در هنگام بروز بحرانهای احتمالی بنا به در خواست بیمارستان، با برنامه‌ریزی قبلی این اقدام مهم امروز جمعه چهاردهم مرداد ماه جاری انجام شد.

در این اقدام حیاتی همه کابل های اصلی با طول عمر بالا تعویض و زیر ساختهای لازم خط دوم پشتیبان برق اصلی آماده شده که با اتمام پروژه طی روزهای آتی در شرایط بحرانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است با توجه به اعلام شرکت برق در خصوص لزوم اقدام فوری و خطرناک بودن وضعیت فعلی، تاخیر و انجام اصلاح ها در زمان دیگری(مثلا در فصل سرما) امکان پذیر نبوده و لذا همه اقدام ها تحت کنترل عوامل فنی بیمارستان و شرکت برق انجام شد.

لازم به توضیح است که پس از قطع برق و با فعال شدن دیزل ژنراتورهای برق اضطراری بیمارستان، همه فعالیت‌های درمانی و تجهیزهای بیمارستان در راستای خدمت رسانی به بیماران به روال عادی برگشت، به گونه‌ای که همه دستگاههای حساس بدون مشکل خاصی در حال ارایه خدمت به بیماران بوده و صرفا در بعضی از موارد در بخش‌های عادی مشکل سرمایشی به وجود آمد که از همه بیماران و همراهان و همکاران عزیز آن بخش ها پوزش می‌طلبیم./انتهای پیام